Ciekawe

PROGRAM HOTELOWY WYKONUJE TAKĄ PRACĘ JAK KILKU PRACOWNIKÓW

Generalnie na tym polega postępująca automatyzacja, żeby maszyny i komputery wykonywały szybciej, dokładniej i sprawniej to, co wcześniej ludzie robili własnymi rękami. Dotyczy to również takich branż jak hotelarstwo i turystyka. Dobry program hotelowy ma w sobie coś z zarządcy/kierownika zespołu, a i liczbą dokonywanych rezerwacji zawstydziłby niejeden duet recepcjonisty ze specjalistą do spraw sprzedaży.


Organizacja pracy

Przykładowy NFHotel dysponuje szeregiem przydatnych modułów, które pomagają prawidłowo rozdzielić pomiędzy personel zadania na dany dzień. Choćby sekcja sprzątania – system sam wyświetli pokoje wymagające uporządkowania, oczywiście po jednorazowym wprowadzeniu do programu zasad ustalonych przez kierownictwo. Albo przypominacz, który wskazuje gości wymagających szczególnej uwagi np. z powodu pakietów czy specjalnych życzeń.

Sprzedaż internetowa

To, co tygryski lubią najbardziej, to oczywiście wartki strumień pieniędzy płynący od coraz do nowych, licznych klientów. Dla obiektu hotelowego dedykowany program będzie jedynym recepcjonistą odpowiedzialnym za obsługę wszystkich rezerwacji spływających z sieci. Moduł rezerwacyjny na stronie, portale turystyczne w rodzaju booking.com – wiadomo o co chodzi. A jak ogarnąć tą masę informacji, nie gubiąc nigdzie aktualizacji dostępności? Wystarczy sprawny channel manager, który w parę sekund załatwi to, co osobie ustawiającej wszystko ręcznie na grafiku i w extranecie zajęłoby nawet i kilkadziesiąt minut.

Previous ArticleNext Article
https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/ https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/