Dom i wnetrze

Zaproś znajomych do ogrodu

Wspólne posiłki to najlepszy sposób na spędzanie czasu z rodziną czy z bliskimi. W okresie wiosny i lata warto organizować je na świeżym powietrzu. Wykorzystując balkon, taras czy skrawek ogrodu możemy zorganizować wyjątkowe przyjęcie dla bliskich, podczas którego podamy gorące potrawy, przekąski, słodkie desery. Jak zorganizować takie przyjęcie? Jak zaaranżować przestrzeń użytkową, aby każdy obecny czuł się komfortowo?

Znajdź odpowiednie meble do przestrzeni wypoczynkowej

Podstawą w ogrodzie czy na tarasie są oczywiście wygodne meble ogrodowe. Ich olbrzymi wybór obecnie sprawi, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do najchętniej kupowanych zalicza się przede wszystkim meble technorattanowe, które zachwycają nie tylko swoim wyjątkowym wyglądem, ale również wysokim stopniem odporności na uszkodzenia. Technorattan jest tworzywem syntetycznym o nieporowatej strukturze, przez co nie chłonie on brudu, wilgoci, a jego czyszczenie nie sprawi żadnego problemu. Dodatkowo kolekcje technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów – bez trudu dobierzemy zestaw dopasowany do istniejącej już aranżacji. Innym ciekawym pomysłem są meble modułowe, których elementy możemy wykorzystywać pojedynczo lub łączyć je w jeden obszerny mebel.

Grill w ogrodzie!

Zawsze jest dobra pora na grilla – szczególnie w okresie letnim! Wybierając nowoczesny grill węglowy  możemy mieć pewność, że przygotowane przez nas produkty będą smaczne, zdrowe i świeże. Na stole warto postawić również kilka świeżych sałatek oraz napoje (woda z listkami mięty, lemoniada). Szukając idealnego grilla w sklepach i u producentów zwracajmy uwagę nie tylko na cenę, ale i parametry, rozmiar, materiały, z których wykonano produkt. Wszystko to będzie miało bezpośrednie przełożenie na jakość przygotowywanych potraw.

Previous ArticleNext Article
https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ https://beesafe.pl/porady/niewazny-dowod-osobisty/ https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/