Turystyka

Zaplanuj zimowy wypoczynek już dzisiaj!


Każdy zapalony narciarz wie, że w Polsce warto rezerwować miejsca noclegowe na sezon zimowy znacznie wcześniej – szczególnie dotyczy to znanych i cenionych kurortów, takich jak Zakopane Poronin, Bukowina Tatrzańska. Jak zaplanować zimowy urlop? O czym pamiętać?

Znajdź idealne miejsce bez tłumu ludzi wokół!

Podstawą jest zarezerwowanie odpowiedniego miejsca dla nas i naszych bliskich. Jakie kryteria powinny być dla nas ważne? Z pewnością miejsce to nie powinno ogołocić naszego portfela – najlepiej będzie porównać kilka ofert ze sobą. Jeśli zależy nam na wyższym standardzie szukajmy pokojów z łazienkami i aneksami kuchennymi. Z pewnością narciarze docenią noclegi przy stoku – dzięki temu zaoszczędzą wiele czasu na dojazdy. Warto także spojrzeć na infrastrukturę obok budynku – parking strzeżony czy zamykany to z pewnością spore ułatwienie dla kierowców. Wiele w wymienionych udogodnień zaoferuje nam Willa Majerczyk, położona w urokliwej Bukowinie. Więcej na ten temat poczytamy na stronie willamajerczyk.com.

Jak zaplanować czas podczas zimowego wypadu?

Osoby aktywne z pewnością większość czasu spędzą na stokach narciarskich. W Polsce, z roku na rok, przybywa tego rodzaju atrakcji. Stoki posiadają różne stopnie trudności, przez co dedykowane są zarówno osobom uczącym się, jak i płynnie jeżdzącym na nartach czy deskach snowboardowych. Warto także sprawdzić, czy w okolicy nie ma basenów termalnych – buduje się ich w Polsce coraz więcej, Polacy chętnie korzystają z tej formy odpoczynku.
 
 

Previous ArticleNext Article