Ciekawe

Pejzaże marzeń


Trzeba marzyć, żeby żyć. To najlepsza recepta na smutki codzienności, na wszelkie szarości i rozgoryczenia. Marzenia mają ogromną siłę. To one trzymają nas przy życiu, kiedy ogarnia zwątpienie, kiedy tkwimy w ponurym nastroju. Marzenia nastrajają nas do życia pozytywnie. Wskazują, że na horyzoncie zawsze znajduje się coś pięknego – coś, na co warto czekać. Dlatego warto marzyć.

Warto marzyć

Marzenia to rodzaj autoterapii, którą możemy zafundować sobie zawsze i wszędzie. Bez względu na okoliczności. Przecież nasza wyobraźnia jest otwarta szeroko i od nas tylko zależy, co nam wyczaruje. Marzenia są nieograniczone. Jednocześnie mają wielką moc, bo są w stanie mobilizować nas do działań. Przeradzają się w konkrety, w rzeczywistość, w której pewnego dnia znajdujemy się, czując, że oto spełniły się nasze wizje.

Warto spełniać marzenia

Okazuje się, że wiele rzeczy i spraw, które wydawały nam się nieosiągalne, udało nam się w życiu zdobyć i zrealizować. Dalekie podróże, udane małżeństwo, domek z ogrodem, dzieci – dobre rzeczy dzieją się same, kiedy mamy odwagę uruchomić marzenia.

Warto żyć

W chwili, kiedy marzenia przekształcają się w rzeczywistość, czujemy, że warto żyć. Czyż istnieje wspanialsze odczucie? Pełnia szczęścia, którą możemy powtarzać, jeśli tylko wystarczająco mocno wierzymy w siebie. Taka promienność istnienia, która wcale nie jest mirażem, ale staje się naszą codziennością.

Warto utrwalać marzenia

Zapisu marzeń dokonamy z pomocą Cewe: cewe-fotoksiazka.pl Marzenia mogą wypełnić nasze wnętrza. Umieścimy je w zasięgu wzorku, kiedy zamienimy je na piękne fotokalendarze, które udekorują naszą domową przestrzeń. Trzeba stale dbać o marzenia. Najlepiej mieć je pod ręką albo w zasięgu wzroku. W postaci zdjęć, które ułożymy w efektowną książkę. Zajrzymy do niej zawsze, gdy będziemy potrzebować wzmocnienia.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecje kst.org zobacz wiecej