Ciekawe

Bluza na każdą okazję


Współczesna moda pozwala na prawdziwą zabawę. Wcale nie musimy trzymać się sztywno jednego kanonu, żeby wyglądać modnie. Możemy tworzyć do woli, dążąc do spójności stylistycznej w ramach naszej koncepcji. Frajda – to określenie, które wyraża nowoczesne podejście do mody. Możemy bawić się znaczeniami, symbolami, stylami, kodami – tworząc codzienne i odświętne kreacje.

Bluzy na co dzień i od święta

Przekracza się rozmaite strefy – stroje codzienne wkraczają do świata elegancji wieczorowej, a wytworne elementy (materiały, kroje, motywy) wykorzystuje się w casualowych ubraniach. Tak właśnie wykorzystuje się bluzy, które pierwotnie związane były ze strefą sportu. Stały się popularnymi ubraniami na co dzień. Nakładanymi do pracy, do szkoły, na wyjścia rodzinne i te w gronie przyjaciół.
Bluza to ubranie niezwykle wygodne. Można ją rozpiąć, kiedy jest cieplej. Jest wygodniejsza od swetra zapinanego na guziki. Nic dziwnego, że większość producentów odzieży (nie tylko sportowej) ma w swoich kolekcjach bluzy. Doczekały się one wielu interpretacji. Właściwie na bluzach pojawia się wszystko. Nie tylko wymyślne printy. Ale także dodatki w wieczorowym stylu. Pozłacane zamki, motywy z kryształków, hafty i falbany.

Bluzy w różnych kontekstach

Oryginalne podejście do bluzy sportowej znajdziemy w sklepie Equishop, który zajmuje się m.in. sprzedażą odzieży do jazy konnej. Ich propozycje są tutaj: equishop.com.
Equishop przedstawia fantastyczne bluzy marki Pikeur, które świadczą o tym, że ubrania mogą być interpretowane na różne sposoby. Bluzy Pikeur uszyte zostały z myślą o miłośnikach i miłośniczkach jazdy konnej. Są niezwykle wygodne, oddychające, wykonane z wysokiej jakości dzianiny. Idealnie dopasowują się do sylwetki. Już to sprawia, że można założyć je nie tylko podczas rekreacji w stadninie, ale dosłownie – wszędzie.

Previous ArticleNext Article
Dębowa konsola do przedpokoju loft o.pl https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/