Ciekawe

Wskaźnik wilgoci

Wskaźnik wilgoci to impregnowany produkt papierowy, który wskazuje bieżący poziom wilgotności jaki jest w danym środowisku. Działanie odwracalnego wskaźnika jest bardzo proste.  W zależności od poziomu wilgoci czujnik po prostu zmienia barwę z brązowej na niebieską lub z niebieskiej na różową.
pochłaniacze wilgociUniwersalny i łatwy w użyciu wskaźnik wystarczy umieścić wewnątrz opakowania. A pozwoli nam to skontrolować poziom wilgoci. Znajduje zastosowanie w kontenerach, skrzyniach, pudełkach przeznaczonych do wysyłki:

  • urządzeń elektronicznych,
  • elementów uzbrojenia,
  • dzieł sztuki,
  • produktów motoryzacyjnych,
  • artykułów medycznych,
  • urządzeń diagnostycznych.

Wskaźnik dzięki odwracalności może być stosowany wielokrotnie oczywiści tylko przy zastosowaniu odpowiednich czynników regeneracji. Do wskaźników zazwyczaj załączony jest samoprzylepny detektor deszczu lub wilgoci, który wskazuje czy produkty w czasie transportu lub magazynowania miały kontakt z deszczem, cieczą lub wilgocią. Detektor wilgoci można przykleić na opakowaniu lub towarze. Podobnie jak wskaźnik jest bardzo łatwy do odczytu.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pochłaniaczy wilgoci

Previous ArticleNext Article
https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ https://q4.pl/aktualnosci/2024/04/26/jak-wybrac-najlepsze-oc-przewodnik-po-kalkulatorach-oc-online https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/