Dom i wnetrze

Wiosenna rewolucja

Wiosenna rewolucja
Ogród to jedno z ulubionych miejsc, gdzie kochamy odpoczywać. Nic tak nie odpręża, jak godzina wylegiwania się na słońcu na wygodnym leżaku albo romantyczna kolacja z ukochaną osobą na tarasie. Aby każda z tych chwil była inspirującym przeżyciem, warto zadbać o przydomową przestrzeń. Przełam schematy i zapoczątkuj w swoim ogrodzie prawdziwą rewolucję!

Nie bój się zmian

Dbając o swój komfort, raz na jakiś czas odświeżasz wnętrze swojego domu – robisz drobny remont, zmieniasz kolor ścian albo wymieniasz meble tworząc modne aranżacje. Dlaczego z ogrodem miałoby być inaczej? Wprowadzenie drobnych zmian, na przykład pomalowanie altany albo wymiana roślinnej kompozycji są świetną metodą na niedrogie ale efektowne odświeżenie otoczenia. Zrezygnuj z misternych żywopłotów na rzecz luźniejszej, naturalnej zieleni nawiązującej do stylistyki górskich łąk. Urozmaicenie elewacji wertykalnymi ogrodami albo stworzenie grillowego kącika to bardziej czasochłonne, ale jakże efektownie przedsięwzięcie!

Miejsce dla siebie

Jeśli zdecydowałeś się na zmiany w ogrodzie, warto sprawić, żeby nowa strefa była nie tylko piękna, ale również funkcjonalna. Nowoczesny zestaw mebli wprowadzi do ogrodu nową jakość. Propozycje najlepszych producentów z branży outdoorowej, na przykład meble ogrodowe Oltre, łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne. Innowacyjne materiały, wśród których króluje technorattan, cechują się odpornością na działanie czynników zewnętrznych, przez co będą służyć Ci długimi latami.

Siła dodatków

Ogrodowego dzieła dopełnią gustowne dodatki. Opcji jest naprawdę wiele! Poczujesz się jak w bajce, kiedy wzbogacisz swoją przydomową strefę lampionami i dużymi, kulistymi lampkami. Duże donice w fantazyjnych formach (na przykład donice LED świecące wielobarwnym światłem) podkreślą walory roślin i finezyjne spoją stylistyczną wizję Twojego wymarzonego ogrodu.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/psychotesty-dla-kierowcow/ https://beesafe.pl/porady/historia-pojazdu-z-niemiec/ asc.org