Turystyka

Wesele w hotelu – jak je zorganizować?

Przygotowanie wesela dla grupy ponad 50 osób to spore wyzwanie dla pary młodej. Zazwyczaj decydują się oni na wynajęcie pięknej Sali restauracyjnej, w niedalekiej odległości od miejsca ślubu (urzędu czy kościoła). Ze względu na zmieniające się trendy coraz więcej managerów sali walczy o klientów. Co mogą zaoferować nam wysokiej klasy hotele i restauracje?
wedding-dresses-1486004_1920

Doskonałe jedzenie, profesjonalna obsług

Podstawą jest oczywiście wiele miejsca na urządzenie przyjęcia weselnego. Profesjonalne hotele posiadają nie jedną, lecz kilka sali wykorzystywanych do organizacji przyjęć. Mogą być one niewielkie, przeznaczone na kameralne imprezy, lub też sporych rozmiarów, dla wielu gości. Sale są zazwyczaj dekorowane przez pracowników restauracji czy hotelu, dlatego też para młoda nie musi się martwić tym zagadnieniem.
Podczas trwania przyjęcia goście będą obsługiwani przez profesjonalną ekipę kelnerów i kelnerek, zadbają oni o to, aby goście cieszyli się ciepłymi posiłkami i czystymi stołami.
Na uwagę zasługuje również catering. Szefowie kuchni oferują kilka rodzajów menu, dostosowanych do nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo możemy także liczyć na pyszne desery i zimne płyty. Sprawdź ofertę topowych hoteli w Polsce hotel Lord.

Previous ArticleNext Article
https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/ https://beesafe.pl/porady/jazda-po-rondzie/ https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/