Turystyka

Wczasy w tropikach – jak je zaplanować?

Coraz większa ilość Polaków decyduje się na zaplanowanie wczasów w egzotycznych krajach. Kuszą ich takie kierunki jak Dominikana, Seszele, Mauritius, Kuba. Do niedawna kierunki te wydawały się poza możliwościami finansowymi statystycznego Kowalskiego. Na szczęście uległo to zmianie. Dlaczego?
dominican-republic-780382_1920
Przełom 2015/2016 obfitował w wiele bulwersujących wydarzeń, w tym liczne zamachy terrorystyczne, również w miejscowościach wypoczynkowych, takich jak Egipt czy Tunezja. To jedne z ulubionych kierunków Polaków, ale również Niemców, Czechów. Wraz z pojawieniem się zagrożenia terrorystycznego wiele osób zrezygnowało z wykupionych wczasów, nawet kosztem wpłaconych zaliczek. Wszystko to ze względu na własne bezpieczeństwo. Biura podróży, posiadające wykupione miejsca dla potencjalnych klientów, musiały zmierzyć się z olbrzymimi stratami, które należało pokryć. Jedyna nadzieja tkwiła w wycieczkach objazdowych oraz we wczasach egzotycznych. W przypadku tych ostatnich obniżono cenę, aby stanowiły one alternatywę dla wyjazdów do dotychczas najchętniej wybieranych kurortów.

Wczasy z biurem podróży

Pragnąc wybrać się na egzotyczną wycieczkę koniecznie powinniśmy odwiedzić biuro podróży. Zaoferuje nam ono ceny znacznie niższe, niż samodzielnie byliśmy w stanie osiągnąć poprzez wcześniejsze rezerwacje i szukanie budżetowych hoteli. Podczas rozmowy z przedstawicielem biura podróży koniecznie musimy przedstawić nasze oczekiwania i możliwości finansowe – pracownicy touroperatora z pewnością znajdą dla nas odpowiednie oferty.
W cenie wyjazdu znajdziemy bilety lotnicze, transfery na lotnisko, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie w wybranej przez nas opcji, możliwość korzystania z hotelowych udogodnień, opiekę pilota.
Szukasz rajskich wakacji dla siebie i swoich bliskich? Wybierz wyjazdy na Dominikanę z Tropical Sun!

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ zobacz wiecje https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/