Ciekawe

Ucz się od najlepszych… bez wychodzenia z domu.


Możliwości nauki jest obecnie wiele – osób dorosłe mogą korzystać z licznych kursów organizowanych przez pracodawców, ale również samodzielnie zapisywać się na kursy zewnętrzne, oferowane przez firmy szkoleniowe. Uczestnictwo w nich jest dla nas możliwością podniesienia kwalifikacji zawodowych. Istnieje jeszcze jedna opcja, która z pewnością zainteresuje osoby oszczędne. Pozwoli oszczędzić czas i pieniądze!

Ucz się w zaciszu czterech ścian mieszkania!

Platformy e-learningowe to ciekawa nowość na polskim rynku. Stanowią one doskonałą alternatywę dla klasycznych szkoleń organizowanych w wynajmowanych salach. Platformy e-learningowe znajdziemy w sieci – tak samo jak wszystkie udostępniane przez nie materiały szkoleniowe. Te ostatnie przygotowywane są w formie wideo przez specjalistów w swoich dziedzinach i co ważne: w języku polskim. Materiały szkoleniowe pogrupowane są tak, aby można było bez trudu znaleźć interesujący nas poziom. Jakie szkolenia oferują platformy? Najczęściej dotyczą one najpopularniejszych programów komputerowych, wykorzystywanych w polskich firmach. W praktyce to np. kurs Pythona od podstaw. Znajdziemy tu także materiały dotyczące obróbki zdjęć, projektowania przestrzennego, urządzania wnętrz i wiele innych.

Ile to kosztuje?

Okazuje się, platformy e-learningowe są naprawdę sporą konkurencją dla tradycyjnych szkoleń. – Nie tylko kosztują mniej, ale i zakupiony materiał jest bezterminowo przypisywany do naszego konta. Oznacza to, że możemy z niego korzystać, kiedy tylko chcemy, bez ograniczeń czasowych – mówi jeden z pracowników platformy cgwisdom.pl. Z pewnością sporym ułatwieniem jest także to, że nie musimy dojeżdżać do sal szkoleniowych – szkolenie odbywamy w dogodnym dla siebie czasie, w ulubionym fotelu!

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecej https://beesafe.pl/porady/obowiazkowe-wyposazenie-samochodu/ https://hanza.edu.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-mala-inwestycja-wielkie-mozliwosci/