Dom i wnetrze

Białe aranżacje wnętrzarskie


Współcześni projektanci wnętrz przekonują nas, że biel faktycznie olśniewa. Niczym górskie szczyty pokryte śniegiem. Albo ściany w ogrodzie, utkane z pnących róż w białym kolorze. Albo morze białych tulipanów w zetknięciu z niebieskim niebem. Odkrycia estetyczne z podróży dalekich i bliskich. Inspiracje kolorystyczne płynące ze sztuki, z malarstwa i rzeźby. Warto wykorzystać urodę bieli, jej nieskazitelność, także w pomieszczeniach.

Białe meble

Nie tyko ściany mogą być białe, ale także meble i dodatki. Biel coraz częściej gości w kuchni, gdzie ustawiamy stoły, krzesła i szafki kuchenne w tym kolorze. Inspirowane chociażby stylem skandynawskim lub prowansalskim. Gustowne i stonowane.
Barwa ta dominuje także w salonach i sypialniach. W postaci białych regałów, meblościanek, komód i szaf z połyskiem. Wybiera się rozwiązania minimalistyczne i nowatorskie. Całe płaszczyzny zapełnia się białym kolorem, unikając dodatków. Stosuje się często fronty bez uchwytów w systemie push to open. Takie nowoczesne meble nawiązują poprzez swoją stylistykę do abstrakcyjnych obrazów.

Różne oblicza bieli

Decydujemy się też chętnie na białe komplety wypoczynkowe, sofy, narożniki, fotele. Możemy wybrać przedmioty utrzymane w różnej stylistyce, bo biel pasuje zarówno do mebli klasycznych i awangardowych. Przykłady takich różnorodnych realizacji odkrywa dla nas salon Gama: gama-sklep.com.pl.
Znajdziemy tutaj na przykład wysublimowany komplet wypoczynkowy Diana, pochodzący z kolekcji Bryłka Meble. Przekształci on zwykły salon w iście pałacowe wnętrze, szlachetne i dystyngowane. Mamy także propozycję w innym stylu – designerski komplet Basic od Etap Sofa. Nowoczesna estetyka z najwyższej półki. Perfekcyjne zestawienie piękna i komfortu.

Previous ArticleNext Article
place.pl https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/