Ciekawe

To będzie prawdziwy hit, czyli dzianina swetrowa w natarciu

Co jakiś czas jakieś nowe tkaniny stają się prawdziwym hitem, a ubrania i dodatki z nich wykonane po prostu szturmem zdobywają sklepy i serca kobiet. Tak jest zarówno z rzeczami w sklepach typu sieciówki, jak też z produktami hand made, które są wykonywane przez uzdolnione kobiety w domu. Teraz w natarciu jest dzianina swetrów. Poniżej kilka pomysłów, co można z niej wykonać.

Dzianina swetrowa, czyli bardzo przyjemna tkanina na zimę

Dzianina swetrowa to idealna tkanina do szycia sweterków na miarę. Można zrobić je dużo mniejszym kosztem u zaprzyjaźnionej krawcowej, niż kupić gotowy produkt w sklepie. Dzianiny swetrowe będą wykonane z różnej przędzy, można zatem poszukać droższej tkaniny na przykład z kaszmiru i wełny, albo tańszej, na przykład z akrylu. Droższe tkaniny będą idealne do uszycia swetrów oraz sukienek o kroju tuby. Takie sukienki to w tym roku prawdziwy hit, są bardzo wygodne i komfortowe na jesień i zimę, a poza tym wygląda się w nich niezwykle kobieco. W przypadku szycia ubrań, dzianina swetrowa będzie też idealna do stworzenia kompletu czapki i szalika. Z takiej tkaniny można też uszyć wiele komfortowych i użytecznych ubrań dla dziecka. Na chłodne pory roku z pewnością przydadzą się na przykład jednoczęściowe rampersy, idealne do żłobka albo do przedszkola. W takich strojach dziecku jest ciepło, a jednocześnie nic go nie uwiera i nie krępuje ruchów podczas zabawy.

Dzianina swetrowa do domu

W Polsce bardzo popularne jest określenie hygge. Ludzie lubią tworzyć sobie przytulny nastrój na jesienne i zimowe wieczory, a żeby tak właśnie zrobić, trzeba mieć w domu cieplutkie i miłe w dotyku koce i pledy, a także miękkie ozdobne poduszki. Te wszystkie elementy wyposażenia domu, które mają zarówno charakter dekoracyjny, jak też ściśle praktyczny, można uszyć właśnie z dzianiny swetrowej. Będzie ona idealna do stworzenia pledu czy koca, a także dekoracyjnych poduszek do udekorowania sofy w salonie. Gdy nadejdzie wiosna, będzie można je wymienić na lżejsze modele.

Previous ArticleNext Article
asc.org zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/