Miejsca parkingowe na nowo wybudowanych osiedlach

tenerife-181091_1280Dla wielu potencjalnych nabywców mieszkań na nowych osiedlach, niezwykle istotną sprawą są dostępne miejsca parkingowe. W obecnych czasach, prawie każda rodzina posiada bowiem przynajmniej jeden samochód, który chce zaparkować w bezpiecznym miejscu, możliwie jak najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Nikomu nie jest zapewne na rękę długotrwałe poszukiwanie wolnego miejsca na zbyt małym parkingu lub pozostawianie auta w przypadkowym miejscu na sąsiednich ulicach.
Deweloperzy dobrze znają te bolączki przyszłych lokatorów swoich osiedli, dlatego coraz częściej oferują miejsca parkingowe, które można nabyć jako dodatek do mieszkania dopłacając po prostu odpowiednią kwotę.
Na nowych osiedlach coraz częściej buduje się parkingi podziemne, które nie zajmują dodatkowej przestrzeni,  a przy tym są odpowiednio zadaszone i zabezpieczone przed kradzieżami. Uzyskane w ten sposób wolne miejsca inwestor zagospodarowuje w inny sposób, tworząc na przykład tereny zielone, place zabaw dla dzieci, czy inne miejsca przeznaczone pod rekreację i wypoczynek dla wszystkich zamieszkujących tam osób.
Podziemne parkingi są przede wszystkim bezpieczne, gdyż na ogół posiadają monitoring oraz są zamykane automatycznie, a piloty posiadają tylko zainteresowane osoby. Samochody tam parkujące są odpowiednio chronione przed śniegiem, deszczem i mrozem oraz innymi czynnikami atmosferycznymi, co jest dodatkowym atutem dla użytkowników. Kolejnym plusem jest bliskość takich parkingów od miejsca zamieszkania, co bardzo ułatwia codzienne funkcjonowanie i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.
Sprawdź też: domy pod Warszawą.
Artykuł inspirowany stroną firmy Erigo Poznań

Zakup mieszkania przy pomocy pośrednika

Zakup mieszkania przy pomocy pośrednikaZakup nowego mieszkania to bardzo ważna decyzja, niejednokrotnie związana ze stresem, dlatego warto zastanowić się, czy nie skorzystać z pomocy doświadczonej osoby, która doradzi i pomoże w trudnym wyborze. Taką osobą jest pośrednik w obrocie nieruchomościami, który posiada licencję zawodową nadaną w trybie przepisów ustawy o gospodarce nieruchomościami. Read more

Życie potrafi zaskakiwać

Życie potrafi zaskakiwaćNiektórzy lubią mieć plan na każdy dzień swojego życia. Nic nie może ich zaskoczyć. Poukładana codzienność nie jest jednak domeną wszystkich. Są tez tacy, którzy wolą nie tworzyć scenariuszy przewidujących przyszłość, lecz oddać się temu, co szykuje im los. Read more

https://beesafe.pl/porady/kara-za-brak-przegladu/ https://beesafe.pl/porady/najtansze-ubezpieczenie-zdrowotne/ zobacz