Dom i wnetrze

Miejsca parkingowe na nowo wybudowanych osiedlach

tenerife-181091_1280Dla wielu potencjalnych nabywców mieszkań na nowych osiedlach, niezwykle istotną sprawą są dostępne miejsca parkingowe. W obecnych czasach, prawie każda rodzina posiada bowiem przynajmniej jeden samochód, który chce zaparkować w bezpiecznym miejscu, możliwie jak najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Nikomu nie jest zapewne na rękę długotrwałe poszukiwanie wolnego miejsca na zbyt małym parkingu lub pozostawianie auta w przypadkowym miejscu na sąsiednich ulicach.
Deweloperzy dobrze znają te bolączki przyszłych lokatorów swoich osiedli, dlatego coraz częściej oferują miejsca parkingowe, które można nabyć jako dodatek do mieszkania dopłacając po prostu odpowiednią kwotę.
Na nowych osiedlach coraz częściej buduje się parkingi podziemne, które nie zajmują dodatkowej przestrzeni,  a przy tym są odpowiednio zadaszone i zabezpieczone przed kradzieżami. Uzyskane w ten sposób wolne miejsca inwestor zagospodarowuje w inny sposób, tworząc na przykład tereny zielone, place zabaw dla dzieci, czy inne miejsca przeznaczone pod rekreację i wypoczynek dla wszystkich zamieszkujących tam osób.
Podziemne parkingi są przede wszystkim bezpieczne, gdyż na ogół posiadają monitoring oraz są zamykane automatycznie, a piloty posiadają tylko zainteresowane osoby. Samochody tam parkujące są odpowiednio chronione przed śniegiem, deszczem i mrozem oraz innymi czynnikami atmosferycznymi, co jest dodatkowym atutem dla użytkowników. Kolejnym plusem jest bliskość takich parkingów od miejsca zamieszkania, co bardzo ułatwia codzienne funkcjonowanie i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.
Sprawdź też: domy pod Warszawą.
Artykuł inspirowany stroną firmy Erigo Poznań

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/ile-trwa-kurs-na-prawo-jazdy/ https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/ anthasmithphoto.com