Szklane panele kuchenne

teapot-691729_1280W nowoczesnych kuchennych wnętrzach coraz częściej płytki ścienne zastępowane są szklanymi panelami lub taflą szkła. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż pozwala na łatwe utrzymywanie ściany w czystości ale też sprawia, że kuchnia nabiera niepowtarzalnego charakteru i klimatu.
Szklane panele ścienne dają nieograniczone możliwości w doborze grafiki i kolorystyki. Ściany kuchenne może zdobić ciekawa fototapeta, oryginalne lub intrygujące zdjęcia, a nawet przepisy kulinarne, czy inne dekoracyjne grafiki i napisy. Daje to naprawdę oryginalne efekty dekoracyjne, które nadają pomieszczeniu elegancji i estetyki.
Szklana tafla to świetna alternatywa dla płytek ceramicznych czy rozwiązań takich jak kafelki łazienkowe, a przy tym jest niezwykle atrakcyjna i bardzo nowoczesna. Daje zaskakujący szykowny rezultat stylistyczny, ożywia wnętrze, a także sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe i bardziej przestronne niż jest w rzeczywistości.
Panele szklane to również bardzo praktyczny sposób na porządek i ład w kuchni. Wystarczy bowiem szklaną ścianę przetrzeć wilgotną ściereczką, a wszelkie zabrudzenia od razu zostaną usunięte.
Panele szklane zwykle wykonuje się na indywidualne zamówienie klienta, w dowolnych wymiarach. Mogą być zrobione ze szkła hartowanego, które jest odporne na wysokie temperatury oraz bardzo wytrzymałe, a także ze szkła laminowanego dekoracyjnie i ze szkła lacobel w wielu kolorach. Szklane panele montowane są szybko i łatwo, co pozwala cieszyć się nową aranżacją kuchni w niedługim czasie.
Artykuł opracowany na podstawie witryny Glassland z Poznania

Łazienka – domowe SPA

płytkiNiezależnie od tego, czy łazienka, którą posiadamy jest niewielka, czy też jest to salon kąpielowy z prawdziwego zdarzenia, urządzenie jej powierzchni może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Wybór poszczególnych elementów i dodatków bywa czynnością, która potrafi przyprawić o ból głowy nawet największych pasjonatów  remontów i aranżacji wnętrz, a wszystko z powodu zatrzęsienia produktów dostępnych na rynku. Nie ma jednak co narzekać na przesyt, lepiej wykorzystać go do stworzenia wyjątkowego wnętrza. Read more

.pl ynk.com live url