Dom i wnetrze

Szklane panele kuchenne

teapot-691729_1280W nowoczesnych kuchennych wnętrzach coraz częściej płytki ścienne zastępowane są szklanymi panelami lub taflą szkła. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż pozwala na łatwe utrzymywanie ściany w czystości ale też sprawia, że kuchnia nabiera niepowtarzalnego charakteru i klimatu.
Szklane panele ścienne dają nieograniczone możliwości w doborze grafiki i kolorystyki. Ściany kuchenne może zdobić ciekawa fototapeta, oryginalne lub intrygujące zdjęcia, a nawet przepisy kulinarne, czy inne dekoracyjne grafiki i napisy. Daje to naprawdę oryginalne efekty dekoracyjne, które nadają pomieszczeniu elegancji i estetyki.
Szklana tafla to świetna alternatywa dla płytek ceramicznych czy rozwiązań takich jak kafelki łazienkowe, a przy tym jest niezwykle atrakcyjna i bardzo nowoczesna. Daje zaskakujący szykowny rezultat stylistyczny, ożywia wnętrze, a także sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe i bardziej przestronne niż jest w rzeczywistości.
Panele szklane to również bardzo praktyczny sposób na porządek i ład w kuchni. Wystarczy bowiem szklaną ścianę przetrzeć wilgotną ściereczką, a wszelkie zabrudzenia od razu zostaną usunięte.
Panele szklane zwykle wykonuje się na indywidualne zamówienie klienta, w dowolnych wymiarach. Mogą być zrobione ze szkła hartowanego, które jest odporne na wysokie temperatury oraz bardzo wytrzymałe, a także ze szkła laminowanego dekoracyjnie i ze szkła lacobel w wielu kolorach. Szklane panele montowane są szybko i łatwo, co pozwala cieszyć się nową aranżacją kuchni w niedługim czasie.
Artykuł opracowany na podstawie witryny Glassland z Poznania

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/rodzaj-pojazdu-i-przeznaczenie-co-wpisac/ ingspacestudio.pl https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/