Ciekawe

Szkolenia biznesowe w Warszawie – gdzie je zorganizować?

Wybierając miejsce na szkolenia biznesowe warto rozważyć hotellord.pl. Jest to jeden z ciekawszych obiektów w tej części warszawy. Zalet tego hotelu jest naprawdę sporo. W przypadku chęci zorganizowania dużego szkolenia wątpliwe jest, by inne miejsce było w stanie zadbać o odpowiedni komfortu. Maksymalna liczba uczestników oscyluje w okolicach 350 osób, co powala wyobrazić sobie skalę przedsięwzięć, które można tam realizować.

 

Co przemawia na korzyść hotellord.pl?

 

Istnieje wiele atutów hotellord.pl, jednakże postanowiliśmy skupić się tylko na tych najistotniejszych. Przede wszystkim jest to parking, dzięki któremu uczestnicy nie muszą martwić się o to, czy nie będzie trzeba zaparkować auta w odległości kilkuset metrów od obiektu, gdzie odbędzie się szkolenie,  co nie byłoby nazbyt komfortowe, zwłaszcza dla uczestników, którzy nie znają miasta.

 

Sale szkoleniowe

Którymi dysponuje hotellord.pl to także ogromny atut. Możliwość przyjęcia dużej liczby gości to tylko jedna z zalet, tak samo jak klimatyzacja, dzięki które utrzymuje się komfort szkolenia w najgorętsze nawet dni. Odpowiednia akustyka sprawia, iż przekaz osób szkolących bez problemu dociera do wszystkich uczestników, dzięki czemu istnieje sposobność na wchłonięcie wiedzy. Sale są przygotowane do szkoleń, wyposażone są w ekran do prezentacji multimedialnych, flipchart, jak również darmową sieć wifi.

Previous ArticleNext Article