Ciekawe

Problem wilgoci w transporcie

pochłaniacz wilgoci w saszetkach absorbent
Praktycznie każdy producent zdaje sobie sprawę, jak istotne jest odpowiednie zabezpieczenie towaru przed wnikaniem wilgoci do opakowań.
Bez względu na to, czy mowa o przemyśle farmaceutycznym, spożywczym odzieżowym: wilgoć może spowodować skuteczne niszczenie towaru oraz znaczne obniżanie jego wartości. W skrajnych wypadkach wilgoć całkowicie psuje produkt i powoduje straty finansowe. Aby zapobiec temu problemowi konieczne jest stosowanie odpowiednio dobranych pochłaniaczy wilgoci, które pozwolą na osuszenie i zebranie wilgoci. Doskonałym wyborem dla różnorodnych produktów okaże się pochłaniacz wilgoci w saszetkach, który stworzony został z żelu krzemionkowego.

Zalety żelu krzemionkowego

Z pewnością najistotniejszą zaletą żelu krzemionkowego jest jego niski koszt produkcji. To sprawia, że koszt zakupu również nie rujnuje kieszeni przedsiębiorców. Żel krzemionkowy odznacza się także wysoką wytrzymałością mechaniczną swoich cząstek. producenci żelów krzemionkowych są również w stanie wyprodukować tę substancję o zróżnicowanych parametrach strukturalnych.
Szukasz skutecznej ochrony towarów podczas transportu? Sprawdź – pochłaniacz wilgoci w saszetkach absorbent.

Previous ArticleNext Article