Ciekawe

Skup aut – dojazd do klienta

skup aut dojazd do klienta Bytom
Stare samochody są coraz częściej problemem dla właścicieli. nie tylko mogą wymagać stałych napraw wymagających ciągłych inwestycji.
Zmieniające się przepisy dotyczące np. emisji spalin sprawiają, że stare samochody są wykluczane z poruszania się po drogach w celu zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. Istnieje jednak kilka sposobów na to, aby skutecznie pozbyć się problemu, jakim jest stary samochód. Jakie to metody?

Sprzedaż z zyskiem!

Z pewnością najskuteczniejszą jest skorzystanie ze skupu samochodów. Skupy takie określają wartość samochodu na podstawie możliwości wykorzystania części zamiennych oraz tego, czy samochód jest sprawny. W skupach cena może być negocjowana. Rozwiązaniem może okazać się także sprzedaż samochodu – tu jednak konieczna jest czujność. Sprzedając świadomie niesprawny samochód i zatajając ten fakt narażamy siebie nawet na pozwy sądowe, związane ze sprzedażą wadliwego produktu. Jeśli zdecydujemy się sprzedać swój stary samochód na części koniecznie napiszmy o tym w ogłoszeniu, nie zatajając stanu faktycznego samochodu.
Szukasz sprawdzonej firmy zajmującej się skupem samochodów? Sprawdź – !

Previous ArticleNext Article