Ciekawe

Praca w kantorze

kantor internetowy
Korzystając z usług stacjonarnego kantoru zostaniemy obsłużenie przez kasjera walutowego, którego głównym zadaniem jest dokonywanie operacji finansowych w walutach obcych i polskich złotych. Wykonywane czynności głównie polegają na skupie oraz sprzedaży zagranicznych banknotów oraz obsługiwaniu kont walutowych. Kantor jest więc miejscem pracy dla osób, którym obcowanie z pieniędzmi nie sprawia kłopotu.

Charakterystyka pracy

Jak sama nazwa wskazuje kantor walutowy jest przedsiębiorstwem, które zajmuje się wymianą pieniędzy, jednak pracownik oprócz dokonywania gotówkowej i bezgotówkowej wymiany walut, odpowiedzialny jest za prawidłowe przechowywanie gotówki oraz jej zabezpieczenie. Podczas obsługi klienta korzysta między innymi z urządzeń do liczenia pieniędzy, do wykrywania fałszywych banknotów, sejfów a także wielu innych podstawowych urządzeń biurowych takich jak komputer, drukarka, kserokopiarka, kalkulator czy faks. Kasjer walutowy odpowiada materialnie za wykonywane transakcje i ponosi pełną odpowiedzialność służbową i karną za naruszenie przepisów.
Źródło: kantor internetowy – ekantor.pl

Previous ArticleNext Article
live url https://beesafe.pl/porady/kasowanie-punktow-karnych/ https://grodzisknews.pl/znizki-i-bonusy-w-ubezpieczeniach-samochodowych-jak-je-zdobyc-i-nie-stracic/