Dom i wnetrze

Odmień swój pokój dzienny w trzech prostych krokach

meble do pokoju
Pokój dzienny to pulsujące serce domu. To właśnie tam spędzamy czas, odpoczywając po długim, męczącym dniu, spotykamy się z przyjaciółmi i regenerujemy siły. Warto więc zadbać o urokliwą i odprężającą atmosferę.

Meble to nie wszystko

Piękne meble do pokoju dziennego to nie wszystko. A na wyjątkową atmosferę składa się dużo więcej czynników – kolor ścian, oświetlenie, dodatki, żeby wymienić tylko kilka. Prawda jest jednak taka, że nawet wprowadzając niewielkie zmiany, możemy skutecznie odmienić nasz salon. I to bez generalnego remontu! Sprawdź nasze trzy pomysły i wprowadź je w życie, a rezultaty naprawdę cię zaskoczą.

Odrobina zieleni

Kilka kwiatków może naprawdę ożywić pokój – i to w tym dosłownym i tym bardziej przenośnym sensie. Powietrze od razu będzie pachniało inaczej, a i sam pokój wyda się odmieniony.

Odrobina światła

Półmrok bywa romantyczny, ale to nie znaczy, że mamy kompletnie zignorować temat lamp. W salonie naprawdę warto zainwestować w wielopunktowe oświetlenie i zadbać o to, by przynajmniej część lamp miała funkcję regulacji kąta padania światła.

Odrobina przytulności

Salon powinien być przytulny, bo właśnie w takich pomieszczeniach najlepiej się odpoczywa. Zainwestuj więc w kilka narzut korespondujących kolorystycznie z resztą dodatków i meblami, a tu i ówdzie rozmieść duże, wygodne poduchy. Od razu będzie ci się inaczej odpoczywać!

Previous ArticleNext Article
https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ https://beesafe.pl/porady/podatek-od-sprzedazy-samochodu/ kst.org