Dom i wnetrze

Nowoczesne wyposażenie kuchenne

Każdy chce, aby jego kuchnia była jednocześnie przytulna i funkcjonalna. Obecnie w aranżowaniu tego pomieszczenia mogą pomagać nam nie tylko doświadczeni architekci wnętrz, ale również dekoratorzy. My sami inspiracji możemy szukać w licznych katalogach branżowych, na stronach internetowych producentów mebli. O funkcjonalność kuchni zadbają wysokiej klasy garnki, noże i patelnie. Skąd je wziąć?

Garnki od topowych producentów

Jakie garnki wybrać do naszej kuchni? Szeroki wybór wśród ofert topowych producentów sprawia, że często podjęcie szybkiej decyzji jest niemożliwe. Warto zastanowić się, jaki komplet będzie dla nas najlepszy – czy taki posiadający kilka czy może kilkanaście elementów. Na stronie gerlach.pl znajdziemy szeroki wybór zestawów garnków, różniących się ilością elementów, ale również designem czy materiałami wykonania. Wśród rekomendowanych wymienia się przede wszystkim garnki ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na korozję ani na wysokie temperatury. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie w dnach garnków aluminiowych dysków, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Każdy z oferowanych garnków posiada również wygodne uchwyty tworzone z antypoślizgowych tworzyw, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo użytkownika.

Nowoczesne noże – szatkuj szybko i bezpiecznie

Nowoczesna kuchnia nie może obejść się bez funkcjonalnych noży. Innowacyjne noże proponowane przez markę Gerlach odznaczają się pięknym designem i wysoką użytecznością. Obecnie ostrza noży tworzone są w taki sposób, aby posiadały one pewien stopień elastyczności. Przekłada się to na wygodniejsze krojenie pod wybranym kątem. O bezpieczeństwo użytkownika zadba antypoślizgowa rękojeść.

Previous ArticleNext Article