Technologia

Klejenie jako nowa skuteczna metoda naprawy urządzeń

Klejenie od wieków było dobrą metodą łączenia powierzchni bez ubytków w strukturze. Obecnie kleje są jednym z bardziej popularnych sposobów wykonywania napraw w różnych branżach. Ich zastosowanie jest szczególnie ważne tam, gdzie nie można sobie pozwolić na zwiększenie naprężeń, albo gdy powierzchnie zostały nadwyrężone.  Uszczelniacze z drugiej strony służą do wypełniania niewielkich szczelin, zalepiania mikro dziur, czy nadszarpań w strukturze. Zależnie od powierzchni należy wykorzystywać dopasowane produkty. Specjaliści od handlu danymi środkami z pewnością doradzą wam wybór odpowiedniego środka.

 

Poniżej opisujemy kilka najważniejszych rodzajów środków

MS-Polimery to mocne kleje i uszczelniacze przeznaczone do połączeń metali, rozmaitych tworzyw sztucznych i innych materiałów. Są mocne i nie wymagają podkładu aby skutecznie działać.

Poliuretany jako druga grupa stanowi środki klejące i uszczelniające w obróbce metali i plastików. To najlepszy wybór w tym zakresie materiałów. Mogą być obrabiane po utwarzdzeniu.

 

Silikony jako trzecia grupa usczelniaczy ma zastosowania przemysłowe

Charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, starzenie się a także na bardzo wysokie temperatury nawet do + 300 °C

Warto podkreślić, że wysokiej jakości wyroby marki Weicon można ze sobą łączyć w różnych konfiguracjach.

Zapraszamy do sklepu technicznego CDRT24.com po przejrzenie cen

Previous ArticleNext Article
https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ https://imerp.pl/konsola-waska-15-cm-maly-mebel-z-wielkimi-mozliwosciami/ https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/