Turystyka

Kamperem w świat!

Podróżowanie kamperem znane jest od wielu lat w krajach takich jak Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania. Moda na spędzanie wakacji w kamperze dociera w końcu również do Polski. Jakie są zalety podróżowania tym nietypowym środkiem komunikacji? Co warto wiedzieć o kamperach?
motorhomes-1206520_1920
Podróżowanie kamperami rozpowszechnili przede wszystkim Anglicy i Niemcy. W ich krajach istnieją nie tylko fankluby kamperów, ale i sami zainteresowani przyjeżdżają na liczne zloty i wspólnie spędzają czas, wymieniając doświadczenia dotyczące konkretnych modeli pojazdów. W Polsce ruch kamperowy widać coraz wyraźniej – na polskich drogach spotkać można nowoczesne i wygodne kampery renomowanych firm. Nie musimy jednak od razu kupować drogiego kampera, aby oryginalnie i wygodne spędzić wakacje. W Polsce znajdziemy kilka topowych firm wypożyczających ten nietuzinkowy pojazd. Dzięki niemu z pewnością spędzimy niezapomniane wakacje!

Wypożyczalnie kamperów – co oferują?

W wypożyczalniach kamperów znajdziemy wysokiej klasy pojazdy dostosowane dla mniejszych i większych rodzin. Wewnątrz znajdziemy wygodnie urządzone sypialnie, niewielki aneks kuchenny, jak również stoły, szafki – wszystko co potrzebne jest do biwakowania na polach namiotowych czy na wolnej przestrzeni! Dodatkowo wielu producentów oferuje też baldachimy i namioty, doczepiane do boków kampera. W ten sposób tworzy się zacienione tarasy!
O kamperach czytaj więcej na http://s-camp.pl/.

Previous ArticleNext Article
https://lewisma.org/jak-pozbyc-sie-zmarszczek-poznaj-mozliwosci-laserowego-odmladzania-twarzy/ https://groupe-printco.pl/industrialne-detale-w-twojej-kuchni-elegancja-hokerow-i-nowoczesnych-donic/ https://gosciniecmurckowski.pl/wampirzy-lifting-jak-dziala-i-dlaczego-warto-z-niego-skorzystac/