Turystyka

Kamperem w świat!

Podróżowanie kamperem znane jest od wielu lat w krajach takich jak Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania. Moda na spędzanie wakacji w kamperze dociera w końcu również do Polski. Jakie są zalety podróżowania tym nietypowym środkiem komunikacji? Co warto wiedzieć o kamperach?
motorhomes-1206520_1920
Podróżowanie kamperami rozpowszechnili przede wszystkim Anglicy i Niemcy. W ich krajach istnieją nie tylko fankluby kamperów, ale i sami zainteresowani przyjeżdżają na liczne zloty i wspólnie spędzają czas, wymieniając doświadczenia dotyczące konkretnych modeli pojazdów. W Polsce ruch kamperowy widać coraz wyraźniej – na polskich drogach spotkać można nowoczesne i wygodne kampery renomowanych firm. Nie musimy jednak od razu kupować drogiego kampera, aby oryginalnie i wygodne spędzić wakacje. W Polsce znajdziemy kilka topowych firm wypożyczających ten nietuzinkowy pojazd. Dzięki niemu z pewnością spędzimy niezapomniane wakacje!

Wypożyczalnie kamperów – co oferują?

W wypożyczalniach kamperów znajdziemy wysokiej klasy pojazdy dostosowane dla mniejszych i większych rodzin. Wewnątrz znajdziemy wygodnie urządzone sypialnie, niewielki aneks kuchenny, jak również stoły, szafki – wszystko co potrzebne jest do biwakowania na polach namiotowych czy na wolnej przestrzeni! Dodatkowo wielu producentów oferuje też baldachimy i namioty, doczepiane do boków kampera. W ten sposób tworzy się zacienione tarasy!
O kamperach czytaj więcej na http://s-camp.pl/.

Previous ArticleNext Article
https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/ https://ciekawostki-porady.blogspot.com/ https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/