Ciekawe

Gdzie znajdziemy podstawy Sketchupa?

Photo of young concentrated men colleagues in office using computer. Looking aside.

Nowoczesne metody nauczania zasadniczo różnią się od tego, co możliwe było jeszcze 10-15 lat temu. Dzisiaj większość osób zainteresowanych szkoleniach decyduje się na skorzystanie z platform e-learningowych. Co mogą nam zaoferować największe serwisy? Czy korzystanie z materiałów szkoleniowych jest odpłatne?

Platformy e-learningowe i podstawy Sketchupa

Platformami e-learningowymi nazywamy nowoczesne portale internetowe, dedykowane dla osób aktywnych zawodowo oraz studentów. Oferta takich platform jest bardzo szeroka – przede wszystkim są to szkolenia w formie wideo z zakresu wykorzystywania najpopularniejszych programów komputerowych. Wśród nich znajdziemy podstawy Sketchupa, ale również programy związane z projektowaniem wnętrz, tworzeniem prostych grafik 3D, programowaniem prostych aplikacji na androida i wiele innych. Użytkownicy platform e-learningowych podkreślają, że w procesie nauki ważne jest to, że szkolenia udostępniane są w języku polskim – to znacznie ułatwia zrozumienie konkretnych zagadnień. Dodatkowo szukanie danego szkolenia nie sprawi problemów, gdyż są one pogrupowane zgodnie ze stopniem trudności.
Co z cenami? Nie musimy obawiać się dużych kosztów – na platformie cgwisdom.pl możliwe jest zakupienie szkolenia już za 49-59 PLN!

Dlaczego szkolenia online stały się tak popularne?

Z pewnością dużą zasług jest zasięg takich usług – dzisiaj praktycznie każdy z nas ma dostęp do Internetu. Szkolenia mogą być oglądane zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach czy na smartfonach. Szkolenia dostępne są w bardzo niskich cenach – to doskonała alternatywa dla klasycznych szkoleń, organizowanych przez prywatne firmy. W pewnością zaleta jest także to, że szkolenia możemy odbywać w dogodnym dla nas czasie.

Previous ArticleNext Article