Ciekawe

Gurupa – najwyższej jakości reprodukcje obrazów


Sztuka nowoczesna ma różnorodne i jakże ciekawe oblicze, więc przyciąga wiele osób szukających oryginalnych propozycji wykonywanych z wykorzystaniem innowacyjnych technik. Obrazy młodych polskich twórców mogą fantastycznie ozdobić ściany domów i mieszkań zaaranżowanych nie tylko w stylu minimalistycznym.
 

Gdzie szukać prac artystów młodego pokolenia?

Tempo życia i zarazem postęp technologiczny sprawiają, że coraz więcej osób preferuje galerie wirtualne. To dlatego platforma internetowa Gurupa, na której swoje prace prezentuje wielu młodych twórców pełni funkcję propagatora sztuki, tym bardziej że obrazy, które szczególnie przypadną do gustu, można zamówić w formie wydruku najwyższej, fotograficznej jakości. Gurupa jest swoistym mecenasem polskiej sztuki cyfrowej i miejscem, gdzie młodzi artyści mogą przedstawić swoje prace wykonywane w różnych technikach. Coś interesującego dla siebie znajdą osoby zainteresowane fotografią artystyczną i fotomontażami artystycznymi, ale także miłośnicy abstrakcji, street art bądź digital art.
 

Jakiej jakości są proponowane reprodukcje?

Obraz, który wzbudzi największe emocje można zamówić w formie wydruku pigmentowego na bawełnianym płótnie mającym domieszkę jedwabiu. Warto podkreślić, że technika wydruku oraz zastosowany tusz pozwalają wiernie oddać głębię kolorów i detali o jakości fotograficznej. Co ważne, ta jakość nie przemija wraz z upływem czasu, ponieważ gwarancja żywotności kolorów wynosi ponad 200 lat. Płótno zaś naciąga się na ramę drewnianą wykonaną zgodnie z zamówionym rozmiarem. Do wyboru są także reprodukcje drukowane na folii winylowej pokrytej laminatem o gładkiej i matowej strukturze. Ta wersja jest tańsza, ale równie dobrej jakości.

Previous ArticleNext Article
Industrialna półka typu loft do łazienki travel.com.pl https://4sch.pl/odkryj-sekret-ekskluzywnych-mebli-loftowych/