Ciekawe

Dlaczego nie należy ponawiać pytania zadanego wróżce?

Dlaczego nie należy ponawiać pytania zadanego wróżce
Niektóre osoby, chcąc poznać odpowiedź na dręczące je pytania, w kółko pytają wróżkę o to samo. To poważny błąd! Dlaczego?
Takie postępowanie jest nierozsądne z banalnego powodu – to prosta droga do otrzymania przekłamanej odpowiedzi! Jeśli ciągle będziesz zadawać pytanie dotyczące tego samego tematu lub problemu, to w którymś momencie karty mogą uznać, że są poddawane testowi, a wtedy z premedytacją udzielą niekoniecznie rzetelnej odpowiedzi.

Pytaj tylko raz o tą samą rzecz

Jeśli odpowiedź, której udzieliły nam karty, nas nie satysfakcjonuje nie powinniśmy dalej pytać o to samo. Złym pomysłem będzie również chodzenie do wielu wróżek i ponawianie tego samego pytania, ponieważ nigdy ale to przenigdy nie sprawi to, że uzyskamy lepszą odpowiedź. Warto pamiętać, że w stawianiu kart nie chodzi o to, by usłyszeć to, co chcemy, ale to, co jest prawdą. Nawet jeśli jest ona nieprzyjemna. Przecież wróżby z kart tarota właśnie na tym polegają – na poszukiwaniu prawdy.

Jak zadawać pytania?

Jeśli koniecznie chcemy zadać wróżce pytanie dotyczące spraw, o które już kiedyś się dopytywaliśmy, musimy przynajmniej minimalnie zmienić formę pytania i odrobinę je sparafrazować. Możemy np. zamiast: Czy osoba X mnie przeprosi? zapytać: Czy poprawią się moje relacje z osobą X? Jednak i tak takie postępowanie może okazać się ryzykowne.
Zaufajmy kartom, które pomogą odkryć nasz los, ale pamiętajmy, że nie wszystkie informacje, które od nich otrzymamy muszą nam się podobać. Dlatego powinniśmy rozważnie zadawać nasze pytania.

Previous ArticleNext Article
https://e-oko.com/magia-mebli-loftowych-historia-cechy-charakterystyczne-i-jak-je-wkomponowac-w-wnetrze/ https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/ https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/