Ciekawe

Czarno-białe czy kolorowe – Zdjęcia ślubne

Czarno-białe czy kolorowe – Zdjęcia ślubne
Para Młoda przed ślubem powinna dokładnie zastanowić się, czego oczekuje od fotopamiątki z ceremonii oraz weselnej imprezy. Jedną z pierwszych decyzji, którą będzie należało podjąć na spotkaniu z fotografem, będzie wybranie kolorystyki zdjęć.

Zalety wersji czarno-białej

Jeśli zdjęcie zostanie pozbawione koloru, wtedy można skupić uwagę na innych elementach takich jak: emocje, kształty czy tematyka zdjęć. Barwy często skupiają sporą część uwagi, można wtedy nie zauważyć subtelnego artyzmu ukrytego pod głębią kolorów. Najczęściej fotografia nabiera szlachetnego wyglądu dopiero po przedstawieniu jej w bieli, czerni i odcieniach szarości.

Za i przeciw czarno-białej fotografii

Nie należy obawiać się, że wersja w odcieniach szarości będzie smutna i ponura, na zdjęciach pozbawionych barw można szybciej zauważyć uśmiech, radość i miłość. Jednak efekt końcowy zależny jest od profesjonalizmu i stylu autora zdjęć, ale jeśli zdecydujecie się na fotografa, którego portfolio was urzekło, wtedy śmiało możecie pozwolić sobie na ujęcia wyłącznie w odcieniach czerni i bieli.

Nie wykluczaj żadnej możliwości

Warto jednak zdecydować się na obie wersje fotografii, ponieważ kolorowe zdjęcia będą świetnym sposobem na przypomnienie sobie po latach barwy kwiatów w bukiecie ślubnym czy odcienia lakieru samochodu, który przywiózł was na uroczystość. Pamiątki w postaci fotografii ślubnych będą wspaniałym zachowaniem tych szczęśliwych dla nas chwil.
Sprawdź: fotograf ślubny Wrocław.

Previous ArticleNext Article