Zdrowie i uroda

Jak powinna wyglądać poczekalnia w salonie fryzjerskim?

Jak powinna wyglądać poczekalnia w salonie fryzjerskim?
Poczekalnia to jedno z najważniejszych miejsc w każdym zakładzie, ponieważ ma znaczenie reprezentacyjne oraz wpływa na nastawienie naszych klientów. Dlatego warto zadbać o to, by była wyposażona w sposób funkcjonalny oraz komfortowy.

Najważniejsza jest wygoda

Czasami zdarza się, że klienci, czekając na swoją kolej lub dalsze zabiegi, siedzą w poczekalni sporo czasu, dlatego warto zadbać, żeby spędzili go w miłej i komfortowej atmosferze, która trochę zrekompensuje przedłużające się oczekiwanie. Należy zadbać o to, żeby wszystkie siedziska były wygodne, a stojaki na gazety i stoliki rozmieszczone tak, aby nie było problemów z ich użytkowaniem.
Musimy pamiętać o zapewnieniu odpowiedniej ilości wieszaków ponieważ nikt nie będzie zadowolony z siedzenia na własnej kurtce lub płaszczu kurczowo trzymając torebkę na kolanach.

Dobierz odpowiednie oświetlenie

Nie wybierajmy zbyt jaskrawego światła, które będzie działało drażniąco, a dodatkowo zmęczy oczy. Najlepiej zamontować oświetlenie o barwie światła zbliżonej do naturalnego.
Jeśli w poczekalni naszego salonu postawimy na nowoczesność, komfort oraz wygodę, z całą pewnością klienci o nas nie zapomną. W ten sposób zachęcimy ich do ponownego skorzystania z naszych usług. Dlatego wyposażenie tego ważnego pomieszczenia powinniśmy wybierać rozsądnie.
Czytaj więcej: Idealna poczekalnia w salonie fryzjerskim.

Previous ArticleNext Article