SEARCH
Technologia
0

W jaki sposób podłączyć podwójny włącznik?

Włącznik jest to łącznik elektryczny mechanizmowy, który umożliwia załączanie, przewodzenie i wyłączanie prądu. My postanowiliśmy przedstawić sposób zainstalowania włącznika podwójnego. Montaż Wszystko jest trudne nim stanie się proste, dlatego postanowiliśmy przytoczyć film, który skutecznie zobrazuje w jaki sposób podłączyć włącznik podwójny. Z filmu dowiecie się: Jak zbudowany jest włącznik podwójny? Jak podłączyć fazy do włącznika […]

Podwójny włącznikWłącznik jest to łącznik elektryczny mechanizmowy, który umożliwia załączanie, przewodzenie i wyłączanie prądu. My postanowiliśmy przedstawić sposób zainstalowania włącznika podwójnego.

Montaż

Wszystko jest trudne nim stanie się proste, dlatego postanowiliśmy przytoczyć film, który skutecznie zobrazuje w jaki sposób podłączyć włącznik podwójny.

Z filmu dowiecie się:

 1. Jak zbudowany jest włącznik podwójny?
 2. Jak podłączyć fazy do włącznika podwójnego?
 3. Po co są kostki?
 4. Ile kabli, oraz jakich kabli należy użyć do montażu?
 5. Jak należy podpiąć żarówki?
 6. Jak należy sprawdzić podłączenie włącznika podwójnego?

Film instruktażowy:

Podłączenie włącznika jest naprawdę prostą sprawą, jednak zanim zaczniecie ingerencję w elektrykę prosimy o upewnienie się, że obwód w którym pracujecie jest wyłączony.

Jeżeli jesteś zainteresowany kursami elektrycznymi zapraszamy na szkolenie elektryczne do szkoły Zawodowe-Szkolenia.pl

Udostępnij:
 • googleplus
 • linkedin
 • tumblr
 • rss
 • pinterest

Autor MegaNews

Jest 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gry towarzyskie na każdą okazję

Sposób na nudę, ciekawe spędzenie soboty w towarzystwie rodziny, a także niezawodny pomysł na urozmaicenie spotkania towarzyskiego.

Zamknij