Ciekawe

Zima nad Zalewem Zegrzyńskim

Zima nad Zalewem Zegrzyńskim
Zima nad Zalewem Zegrzyńskim też jest pełna atrakcji. Nie wierzysz? Czytaj dalej, a sam się przekonasz!

Zalew Zegrzyński – pełen atrakcji nawet przy ujemnych temperaturach

Wypoczynek nad Zegrzem zimą wydaje ci się niemożliwy? Nic bardziej mylnego. Nad zalewem naprawdę sporo się dzieje, nawet gdy spadnie śnieg, a jego wody skuje gruba warstwa lodu. Sprawdź, co możesz zrobić i jakie atrakcje na ciebie czekają zimą.

Zimowe sporty wodne

Może nie do końca wodne, bardziej lodowe, ale na pewno sporty. Na zamarzniętej tafli Zalewu Zegrzyńskiego naprawdę sporo się dzieje i nie mamy tu tylko na myśli jazdy na łyżwach. Zimą na lód wylegają pasjonaci chociażby takich sportów jak snowkiting i iceboarding. Sporą popularnością cieszą się także bojery. Emocje gwarantowane, a jedyne o czym trzeba pamiętać to ciepła czapka i rękawiczki.

Z wędką na lodzie

Zalew Zegrzyński to zimą prawdziwy raj dla wędkarzy. Na taflę jeziora, zwłaszcza gdy pogoda dopisuje, wylegają prawdziwe tłumy zapalonych wędkarzy.

Galopem przez śnieżne zaspy

W okolicy Zalewu Zegrzyńskiego możemy także pojeździć konno. Wytrawni jeźdźcy na pewno z uśmiechem na ustach przywitają możliwość radosnych galopad po zaśnieżonych polach i leśnych ścieżkach. A ci mniej doświadczeni docenią rześkie powietrze w trakcie spokojnego kłusa na ujeżdżalni.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/ https://beesafe.pl/opinie/ eshaphotography.com