Ciekawe

Czyste ręce – nawet w mobilnej toalecie

Czyste ręce – nawet w mobilnej toalecie
Firma TOI TOI Polska postanowiła zadbać o czyste dłonie użytkowników swoich toalet i wprowadziła do swojej oferty absolutną nowość na rynku – bakteriobójczy płyn do dezynfekcji rąk.

Nowy standard czystości w kabinach toaletowych firmy TOI TOI

Już od kilku miesięcy kabiny WC z serii TOI Fresh, TOI Plus oraz TOI Classic z oferty TOI TOI Polska będą zawierały w ramach wyposażenia standardowego funkcjonalne dozowniki do płynu dezynfekującego do rąk. Nie tylko znacząco podniesie to komfort korzystania z toalet, ale przede wszystkim podniesie już i tak wysoki poziom higieny oferowany przez flagowe produkty firmy.

Powiedz nie chorobom brudnych rąk!

Razem z dozownikiem firma TOI TOI Polska wprowadziła do swojej oferty także płyn bakteriobójczy do higieny rąk, który znacząco minimalizuje ryzyko groźnych infekcji i wystąpienia tak zwanych chorób brudnych rąk. Wszystko dzięki temu, że oferowany płyn jest w stanie zneutralizować aż do 99 proc. chorobotwórczych wirusów i bakterii. To jednak nie wszystko – produkt nie tylko radzi sobie z powodującymi infekcje drobnoustrojami, przy okazji dba też o skórę dłoni, nie wysuszając jej.

Wyjątkowa oferta w zasięgu ręki

Żeby dołączyć do grona zadowolonych klientów, wystarczy skontaktować się z firmą lub poinformować swojego przedstawiciela o chęci skorzystania z oferty.

Previous ArticleNext Article
https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ zobacz wiecje zobacz