Turystyka

Wysyłasz dziecko na obóz? Sprawdź, czy organizator jest rzetelny

Wyjazd dziecka na obóz to długo wyczekiwany moment. Warto jednak wcześniej szukać ofert, by na spokojnie wszystko przeanalizować i wybrać najlepszą propozycję. Przede wszystkim należy dowiedzieć się jak najwięcej o organizatorze. Najlepiej współpracować z firmami, które znają branże turystyczną od podszewki. Jak można sprawdzić, czy usługodawca jest wiarygodny?

Ulotki i kolorowe foldery to nie wszystko

Firmy turystyczne kuszą nas atrakcyjnymi ofertami. Wczasy są przedstawione jako raj na ziemi. Piaszczysta plaża, wygodny leżak, a dookoła lazurowa woda. To bardzo zachęcająca perspektywa, a jeśli do tego dochodzi atrakcyjna cena, wiele osób daje się skusić i podpisują umowy na usługi turystyczne. To złe podejście. Nie jest tajemnicą, że reklama jest dźwignia handlu, ale należy wziąć pod uwagę również inne czynniki i dobrze się zastanowić przed wyborem konkretnej oferty. Najprostszym sposobem na sprawdzenie, czy dana firma jest wiarygodna jest pozyskanie tego typu informacji w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. W tym celu wystarczy wejść na stronę turystyka.gov.pl i wpisać dane podmiotu. Dzięki temu będziemy pewni, że nasza pociecha jest bezpieczna i nic jej nie grozi.

Przejrzyj stronę internetową usługodawcy

W dzisiejszych czasach strona www to swego rodzaju wizytówka firmy. Dobrze jest sprawdzić, jak długo dany podmiot działa na rynku i czy może się pochwalić się referencjami czy też zdobytymi nagrodami. Przykładowo Rego-Bis, z ponad 20-letnim doświadczeniem, został uhonorowany „Różą Kolumba” – nagrodą czasopisma „Wiadomości Turystyczne” za najlepszy katalog w kategorii mały organizator. Z informacji ze strony dowiadujemy się też, że firma współpracowała m.in. z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach. Te wyróżnienia świadczą o tym, że Rego-Bis ma ugruntowaną pozycję na rynku.

Kieruj się referencjami…

To jedna z ważniejszych rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę. Jeśli ktoś współpracował już z daną firmą i był zadowolony, to warto go posłuchać. Informacje od osób, które korzystały z tego typu usług są najbardziej wiarygodne. Nie mają oni żadnego interesu, by mówić nieprawdy. Są obiektywni. Jeśli byli zadowoleni, mówią o tym wprost. Jeżeli coś im się nie podobało, nie kryją rozczarowania. Opinii warto także poszukać w internecie m.in. na forach tematycznych. Tym sposobem można się przekonać, że Rego-Bis to firma, której warto zaufać.
Jeśli ty też planujesz wyjazd z dziećmi, zapoznaj się najnowszymi ofertami: http://www.rego-bis.plrego-bisrego-bisWysyłasz dziecko na obóz? Sprawdź, czy organizator jest rzetelny, rego-bis, biuro podróży, turystyka, urlopWysyłasz dziecko na obóz? Sprawdź, czy organizator jest rzetelny, rego-bis, biuro podróży, turystyka, urlop

Previous ArticleNext Article