Turystyka

Nauka jazdy na nartach w polskich górach

bukowina tatrzańska noclegi przy stoku
Narciarstwo pozostaje jednym z najpopularniejszych sportów dla Polaków. Warunki narciarskie w Polsce bywają zmienne, jednak liczne pasma górskie sprawiają, że nie możemy narzekać na brak naturalnych warunków do narciarstwa.
Gdzie warto wybrać się na narty? Najczęściej wybierane kierunki to Beskidy oraz Podhale. Szczególnie otoczenie Tatr jest zachęcające dla wszystkich, którzy cenią sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Najpopularniejszą miejscowością na Podhalu jest bez wątpienia Zakopane. Jednak dla osób poszukujących spokoju i wyciszenia zdecydowanie bardziej poleca się wycieczkę do Bukowiny – to piękna miejscowość, położona kilkadziesiąt kilometrów od zimowej stolicy Polski. Czym zaskoczy nas to piękne miasto?

Moc atrakcji w Bukowinie

Bukowina tatrzańska słynie z term, które przyciągają każdego dnia rzesze turystów. Jeśli jednak nie chcemy odpoczywać w tłumie wybierzmy się na jeden z licznych stoków narciarskich, które funkcjonują w obrębie miasta. Są one dopasowane do wymagań narciarzy o zróżnicowanych umiejętnościach. Przy stokach znajdziemy serwisy narciarskie, wypożyczalnie sprzętu oraz szkółki instruktorów szkoły jazdy. Przy stokach funkcjonują także punkty gastronomiczne.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Willi Majerczyk – bukowina tatrzańska noclegi przy stoku.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/male-tablice-rejestracyjne/ https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/ https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/