Dom i wnetrze

Wyposażenie ogrodowe na miarę XXI wieku

Nowoczesne ogrody są dopracowane do perfekcji. Wszystkie elementy tworzące ogrodową mozaikę składają się na spójną, zachwycającą estetyką i funkcjonalnością całość. Projektując zewnętrzną część nowo powstałego domu, należy szczególną uwagę poświęcić meblom. Jakie umeblowanie warto ustawić w sercu minimalistycznego tarasu? Sprawdź!

 

Technorattan – meble dla wymagających

Drewno, aluminium, rattan, tworzywa sztuczne… Producenci wyposażenia outdoorowego oferują całą gamę różnorodnych produktów zbudowanych z materiałów o odmiennej specyfice i wykończeniu. Wybierając meble, które dopełnią wizji idealnego ogrodu, należy zwracać uwagę na wiele czynników – wytrzymałość, estetykę, wygodę, zalecaną pielęgnację… Ważne jest, aby najświeższy nabytek z jednej strony zapewniał najwyższy komfort podczas odpoczynku na świeżym powietrzu, a z drugiej stylowo dekorował aranżację i zachowywał nienaganną formę przez wiele lat intensywnego użytkowania i ekspozycji na szkodliwe czynniki. Wszystkie warunki spełniają technorattan meble!

 

Funkcjonalne i stylowe rozwiązania

Meble zbudowane z syntetycznej plecionki od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najbardziej wymagających miłośników odpoczynku w zaciszu swojej posesji oraz przedsiębiorców szukających kompleksowych rozwiązań dla restauracji, hoteli, ośrodków SPA. Popularność tego typu umeblowania tkwi w nieprzeciętnych właściwościach nowoczesnego materiału. Syntetyczny rattan, w przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, jest w pełni odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych i nie wymaga stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych. Co więcej, technorattanowe krzesła czy stoliki mogą bezpiecznie przezimować pod grubą warstwą śniegu. Nowocześni producenci wyposażenia ogrodów proponują ciekawe meble, które z powodzeniem mogłyby stanąć w ekskluzywnym salonie. Wyplatane z technorattanu sofy, narożniki i fotele będą piękną dekoracją tarasowej kompozycji i praktycznym wyposażeniem, które odkryje przed Tobą głębszy wymiar relaksu.

Previous ArticleNext Article
https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/ Stolik nocny z półką w stylu loft https://buzzhouse.pl/nowoczesnosc-z-nuta-retrospekcji-meble-loftowe-jako-kwintesencja-stylu/