Ciekawe

Suknia ślubna z drugiej ręki

Zbliża się najpiękniejszy dzień w życiu każdej pary zakochanych w sobie ludzi. Dzień ślubu jest niemal tak samo wyczekiwany, jak dzień narodzin dziecka. Setki przygotowań, setki rozmów i ustaleń. Tysiące przejrzanych ofert i inspiracji ślubnych. Jednak co spędza sen z powiek każdej przyszłej Pani Młodej? Oczywiście suknia ślubna. Jak zatem podejść do tematu, by wyglądać olśniewająco i wyróżniać się spośród wielu innych Panien Młodych?

Suknie ślubne Toruń

Suknie ślubne Toruń oferuje w naprawdę sporej ilości salonach i wypożyczalniach. Każda narzeczona znajdzie tutaj swoją idealną kreację na ten wyjątkowy dzień w życiu. I długie, i krótkie, i princesski, i syrenki – w toruńskich salonach wszystko jest w zasięgu ręki. Co jednak wybrać, by zaskoczyć swoich gości?

Suknia ślubna krótka

Suknia ślubna krótka jest propozycją dla Pań naprawdę odważnych i zwariowanych. Kobiety, które chcą się wyróżniać i chcą być zapamiętane przez swoich gości na lata. Nie ma co ukrywać – mało kiedy pamięta się, jaką suknię miała Pani Młoda kilka lat temu. Sytuacja się jednak zmienia, gdy suknia jest krótka, inna niż zazwyczaj. Wówczas Pani Młoda jest wspominana przez lata i o to w tym tak naprawdę chodzi!

Suknia ślubna krótka będzie pasować i do wesela w stylu retro, i do wesela w stylu nowoczesnym. Zestawienie takiej sukni z szalonymi czółenkami, balerinami, szpilkami czy trampkami, pozwoli uzyskać wymarzony efekt. Do takiej kreacji watro dodać krótką kurteczkę w intensywnym kolorze (również czarnym), sweterek albo zwiewny szal. Z takim zestawieniem Pani Młoda na pewno zaskoczy każdego, komu będzie dane widzieć ją w jej wyjątkowym dniu.

Suknie ślubne Toruń – coś starego!

Są takie pary młode, które wierzą w przesądy typu: niebieski element garderoby podczas ślubu, coś pożyczonego, coś starego, pieniążek w bucie Pani Młodej czy przeniesienie świeżo upieczonej żony przez próg sali weselnej. Dlaczego zatem na hasło: „coś starego” nie pomyśleć o… sukni ślubnej?!

Używane suknie ślubne można zakupić na przykład w second handach, w Internecie lub w salonie sukien ślubnych, który oferuje przeróbki sukien i ich dopasowanie w niższych cenach, tylko dlatego, że Pani Młoda po ślubie taką kreację musi oddać do salonu. Wówczas używane suknie ślubne można wykorzystać po raz kolejny, po uprzednim upraniu i ewentualnych drobnych naprawach krawieckich. Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie, gdyż nie każdy chce suknie zachowywać na pamiątkę lub nie każdy chce wydawać na nią majątek.

Previous ArticleNext Article