Dom i wnetrze

Wnętrze w osobistym stylu

Wnętrze w osobistym stylu
To, w jaki sposób tworzymy nasze wnętrza, wiele mówi o nas samych i o tym, czego oczekujemy od życia. Stylizacje i wybory wnętrzarskie pokazują to, kim jesteśmy naprawdę. Romantykami poszukującymi jasności pośród ciemności. Czy minimalistami, którzy cenią sobie doskonałość i jednolitość, pewien racjonalizm. A może rozkochanymi w naturze ekologami. Albo po prostu – rodzicami, którzy każdy kąt domu aranżują, biorąc pod uwagę dzieci.

Wnętrze romantyczne

Dla miłośników harmonii stylistycznej i kolorystycznej meble Helvetia okażą się najlepszymi przedmiotami. Takimi, które tworzą wnętrzarską kompozycję w sposób elementarny. To naprawdę wyszukane przedmioty, które nie wymagają zbyt wielu dodatków. Tym, co je fantastycznie ozdobi, jest światło. Zarówno dzienna jasność jak i wieczorne światło lampy – to dla mebli Helvetia najlepsza dekoracja. Niczego więcej nie musimy już dodawać, kiedy chcemy mieć salon czy sypialnię romantyczną i jednocześnie elegancką.

Wnętrze minimalistyczne

Osobiste wnętrze dla wielu osób oznacza prostotę formy, którą odznaczają się na przykład nowoczesne meble kuchenne. Eleganckie i praktyczne, ale też artystyczne i awangardowe. Jakby pochodziły z prawdziwej galerii sztuki. Okazuje się, że nie tylko salon może prezentować się minimalistycznie. Także przestrzeń kuchenną warto urządzić w ten sposób.

Wnętrze naturalne

Miłośnicy ekologii i natury docenią wszelkie stylizacje rustykalne. Choć także zwrócą uwagę na piękno aranżacji w duchu prowansalskim czy skandynawskim. Oczywiście pomieszczeniem, w którym sprawdzą się tego typu posunięcia estetyczne, jest kuchnia. Ale nie tylko tutaj styl naturalny wyglądać będzie dobrze. Salon czy sypialnię także można wystylizować  w kierunku rustykalnym czy skandynawskim.

Previous ArticleNext Article