Ciekawe

Skup metali szlachetnych


Metale szlachetne od zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród ludzi. Początkowo były one wykorzystywane głównie do celów jubilerskich i zdobniczych. Później dostrzeżono w nich inne właściwości, które pozwoliły na zastosowanie bardziej praktyczne. Dziś złoto, srebro, platyna czy pallad wykorzystywane są nie tylko w jubilerstwie, ale i w elektronice i inżynierii, medycynie czy przy produkcji luster.

Skup metali szlachetnych

Nasz skup działa już od wielu lat. Przez ten czas zdążyliśmy zbudować sobie markę i zapracować na zaufanie wśród naszych klientów. Dzięki temu dziś możemy zaoferować bardzo dobre ceny za skupowane przedmioty oraz zaoferować skup właściwie każdego ze znanych stopów.

Skup srebra

Nasza firma zajmuje się skupem dosłownie każdego rodzaju przedmiotów wykonanych z metali szlachetnych. Zajmujemy się przede wszystkim skupem:
– biżuterii ze srebra
Srebrna biżuteria cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno z naszej strony, jak i ze strony naszych klientów. Skupujemy srebrne kolczyki, pierścionki, obrączki, broszki, klipsy oraz inne części biżuterii. Oprócz skupu przedmiotów wykonanych z czystego srebra, skupujemy też biżuterię z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Najczęściej taką biżuterię wyceniamy indywidualnie.
– przedmioty ozdobne
Skup przedmiotów ozdobnych ze srebra to kolejna odnoga naszej działalności. Skupujemy ozdobne sztućce, noże, misy, kielichy, a także figurki ozdobne oraz inne elementy i przedmioty wykonane ze srebra. W przypadku specjalnych przedmiotów oferujemy indywidualną wycenę.
– inny złom srebra
Nasza firma zajmuje się również skupem innego złomu srebra. Oferujemy skup złomu srebra technicznego, stosowanego między innymi do produkcji luster lub do pokrywania elementów elektrycznych. Skupujemy również srebro stosowane w medycynie. W przypadku, gdy nie ma określonej próby materiału, staramy się ją ustalić na własną rękę i na jej podstawie wyceniamy wartość złomu.

Skup platyny

Innym metalem szlachetnym, który chętnie skupujemy jest platyna. Jest to jeden z najdroższych metali szlachetnych. Nasza firma zajmuje się skupem platyny w postaci biżuterii (pierścionków, kolczyków, broszek, klipsów itd) oraz platyny technicznej, stosowanej na przykład do produkcji termometrów oporowych. Platyna stosowana jest również jako dodatek stopowy do stopów złota i srebra. Czysta platyna (próba 999) jest rzadko spotykana w przemyśle. Najczęściej można znaleźć elementy wykonane z platyny stopionej ze srebrem, miedzią lub złotem. Skupujemy również nietypowe stopy tego metalu szlachetnego.
Źródło http://zlomweglika.pl/skup-metali-szlachetnych

Previous ArticleNext Article
https://www.fcbu.org/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje/ https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/ https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-zalozenie-gazu-w-samochodzie/