Ciekawe

Skrzynki-plastikowe i składane


Obecnie w naszym kraju skrzynki przeznaczone do celów spożywczych muszą posiadać odpowiedni atest, który wydaje Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Skrzynki plastikowe

Skrzynki plastikowe wykorzystywane są w piekarnictwie, cukiernictwie, w transporcie ryb, mięsa i wielu innych artykułów spożywczych.
Oczywiście są różne typy i gabaryty skrzynek. Są skrzynki z uchwytami, bez uchwytów, do magazynowania, do transportu, z pokrywą i bez pokrywy, perforowane i zwykłe.
Są skrzynki, które można wkładać jedną w drugą i oszczędzić w ten sposób do 65% przestrzeni. Po obróceniu o 180° można pełne pojemniki układać na sobie. Pojemniki wykonane są ze spełniającego wymagania higieniczne polietylenu, odpornego na temperaturę w przedziale od -30°C do +60°C. Dostępne w wielu kolorach. Pojemności takich skrzynek są różne np. 25 litrów, 30 litrów, 40, czy 50 litrów. To dość popularny produkt, a zarazem bardzo praktyczny nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Wytrzymały towar

Każdy producent stara się by produkt był trwały i praktyczny w użytkowaniu. Nie inaczej jest ze skrzynkami plastikowymi, które są odporne na warunki atmosferyczne, wytrzymałe, a zarazem lekkie i funkcjonalne. Taki towar jak skrzynki plastikowe producent przeważnie wytwarza z recyklingu, ale oczywiście nie zawsze. Zamawiając ten towar jest możliwość wyboru koloru, napisu, czy wstawienia odpowiedniego logo.

Skrzynki składane

Dostępne są również praktyczne skrzynki do składania. Np. skrzynka o wymiarach 40 x 30 x 22 cm, z wysokością składowania 21 cm, po złożeniu ma tylko 7.7 cm. To dobre rozwiązania dla niektórych hurtowni, tam gdzie nie ma dużo miejsca w pomieszczeniach, a złożenie takich skrzynek daje więcej możliwości poruszania się.
Produkty te śmiało można wykorzystywać np. w bagażniku auta. To wygodne skrzynki, które można szybko rozłożyć i umocować za pomocą rzepów. Gumowe podnóżki zapobiegają przesuwaniu w bagażniku. Są wodoszczelne, wytrzymują obciążenie do 20 kg. Wymiary po rozłożeniu: 44 x 32 x 21 cm.
Jest też system wyposażenia bagażnika, łączący antypoślizgową, kwasoodporną i dobrze dopasowaną wykładzinę gumową z zabezpieczeniem krawędzi załadunkowej. Wodoszczelna skrzynka składana wyposażona jest w wewnętrzny pas do mocowania np. drobnych rzeczy. Dzięki ciekawemu systemowi wtykowemu skrzynka jest bezpoślizgowo połączona z wykładziną. Jest pewność, że taka skrzynka się nie wysunie, nie przewróci.

Previous ArticleNext Article
https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/ Komplet stolików kawowych https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/