Zdrowie i uroda

Przeszczep tłuszczu (lipofilling) – twoja broń w walce z upływającym czasem

Z wiekiem skóra wiotczeje, traci swoje nawilżenie, pokrywa się coraz bardziej gęstą siecią drobnych zmarszczek, które z czasem stają się coraz głębsze… Łudzimy się, że dobre kremy, peelingi czy masaże spowolnią procesy starzenia. Niestety, doraźne metody zazwyczaj nie przynoszą zadowalających efektów. Pewnym sposobem na odwrócenie wskazówek biologicznego zegara i przywrócenie swojej skórze młodzieńczej witalności jest regularne korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej przeszczepowi tłuszczu, czyli inaczej lipofillingowi

 

Czym jest przeszczep tłuszczu (lipofilling)?

Przeszczep tłuszczu, inaczej lipofilling, jest innowacyjną metodą, którą pokochały panie i panowie na całym świecie. Największą zaletą zabiegu jest jego neutralność dla organizmu – wstrzykiwana pod skórę substancja jest w stu procentach naturalna, co eliminuje możliwość wystąpienia ewentualnej reakcji uczuleniowej oraz zapewnia długotrwałe rezultaty. Na czym dokładnie polega kuracja?

Podczas wykonywania lipofillingu lekarz pobiera tłuszcz z obszarów, które zazwyczaj chcemy wyszczuplić – ud, pośladków, okolic brzucha. Następnie pobrany materiał jest wstrzykiwany w miejsca wymagające wypełnienia i ujędrnienia. Cały proces odbywa się w obiegu zamkniętym i przy wykorzystaniu małych kaniuli, co zapewnia bezpieczeństwo oraz gwarantuje optymalny efekt.

 

Co możemy poprawić?

Przeszczep tłuszczu polecany jest pacjentom, którzy chcą w sposób bezinwazyjny i skuteczny skorygować wygląd swojej twarzy. Podczas szybkiego zabiegu, możemy wykonać lifting twarzy, wyraźnie poprawić jej owal, wymodelować policzki, wypełnić zmarszczki, poprawić kondycję i elastyczność skóry oraz usunąć cienie pod oczami.

Previous ArticleNext Article
https://andrzejurbanowicz.pl/odkryj-magie-loftu-ekskluzywne-meble-loftowe-i-ich-tajemnice/ https://beesafe.pl/porady/podatek-od-sprzedazy-samochodu/ developer.com