Dom i wnetrze

Profesjonalne wyposażenie kuchni i jadalni

Wyposażenie naszej kuchni w dużej mierze warunkuje wygodę i komfort codziennego gotowania i pieczenia – powinniśmy o tym pamiętać. Szukając idealnych garnków i innych elementów wyposażenia kuchni zwracajmy uwagę nie tylko na wykończenie i estetykę, ale przede wszystkim: na materiały i trwałość. Jakie patelnie, garnki i sztućce wybrać?

Smażenie na wyższym poziomie

Smak smażonych potraw jest niepowtarzalny – dzisiaj w kuchni możemy eksperymentować z wieloma smażonymi produktami bez obaw o ich smak. Chcąc smażyć z przyjemnością warto wybrać nowoczesne patelnie z powłokami ceramicznymi, które całkowicie zmienią proces smażenia. Dzięki powłokom ceramicznym nie musimy używać wiele tłuszczu. Wystarczy jego niewielka ilość, aby nasza potrawa była odpowiednio przygotowana. Mała ilość tłuszczu pozwala na znaczne zmniejszenie kaloryczności potrawy! O wygodę użytkowników zadbają profilowane, antypoślizgowe rączki.

Profesjonalne garnki w naszych kuchniach

Codzienne gotowanie powinno być przyjemnością – przekonują producenci garnków. Wybierając nowoczesne garnki wykonane ze stali nierdzewnej dostajemy gwarancję, że każdy posiłek będzie wyjątkowy i smaczny. Garnki ze stali nierdzewnej 18/10 zabezpieczone są przed działaniem wysokich temperatur, a dodatkowo nie odkształcają się. Garnki takie mogą posiadać w swoim dnie dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka.

Sztućce – funkcjonalna ozdoba stołu

Dopasowany do naszych potrzeb zestaw sztućców stanie się nie tylko funkcjonalnym narzędziem przy stole, ale i najpiękniejszą ozdobą. Dzisiaj projektanci sztućców zaskakują nas nie tylko wysokiej jakości materiałami, ale również wzorami nawiązującymi do klasycznych i nowoczesnych wzorców.

 

 

Previous ArticleNext Article
zobacz zobacz zobacz