Dom i wnetrze

Nowoczesny wystrój tarasu

Nie trzeba wiele, aby przydomowy taras zmienił się nie do poznania. Ciekawy wystrój tarasu zaproponują nam nie tylko architekci, ale i sami producenci mebli ogrodowych i dodatków. Chcąc zaprojektować ciekawą przestrzeń wypoczynkową warto wybrać meble dopasowane do naszych potrzeb. Jakie komplety meblowe są najczęściej polecane?

W poszukiwaniu inspiracji na wystrój tarasu

Jak stworzyć wygodne miejsce wypoczynkowe w krótkim czasie? Z pewnością warto zastanowić się jakie są nasze oczekiwania. Jeśli taras ma służyć wyłącznie do relaksu najlepsze okażą się meble wypoczynkowe lub też elementy takie jak leżanki tarasowe czy fotele wiszące. Jeśli na tarasie zapragniemy podawać posiłki wystrój tarasu powinien być dostosowany do tego pragnienia – wybierzmy klasyczny stół jadalny oraz wygodne, nowoczesne krzesła, np. rattanowe.

Kolekcje technorattanowe na interesujący wystrój tarasu

Chcąc stworzyć nietuzinkowy wystrój tarasu warto postawić na sprawdzone rozwiązania w nowej formie. Jedną z ciekawszych propozycji są nowoczesne meble technorattanowe. W kolekcjach znajdziemy wiele elementów, które pozwolą nam zaaranżować taras zgodnie z potrzebami: klasyczne stoły, stoliki kawowe, fotele, krzesła, sofy narożne, ale również fotele wiszące, leżanki. Technorattan jest tworzywem syntetycznym o nieporowatej strukturze – oznacza to, że nie chłonie on brudu i wilgoci, a jego czyszczenie nie sprawia problemów. Z pewnością atutem jest szeroki wybór kolorów – dzięki temu zaaranżujemy wymarzony wystrój tarasu. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – zastosowanie aluminium pozwoliło na znaczne zmniejszenie wagi mebla, co przekłada się na jego wygodne podnoszenie, przenoszenie. Komplety technorattanowe możemy uzupełnić o wygodne poduszki i siedziska.

 

 

 

Previous ArticleNext Article
zobacz zobacz https://beesafe.pl/porady/ubezpieczenie-zdrowotne-bez-pracy/