Ciekawe

Pora roku a ślub

pora roku a ślub
Nie ma jednej, uniwersalnej pory roku, która byłaby idealna na ślub. Zapewne do każdego z was będą przemawiać zalety lub wady innej pory roku.

Ślub wiosną

O tej porze roku możemy liczyć na niższe ceny za usługi ślubne, gdyż mniej par staje wtedy na ślubnym kobiercu. Jest to chyba najwygodniejsza pora roku na branie ślubu, ponieważ nie będzie groziły nam upały, burze ani śnieg.
Możemy liczyć również na wspaniałe i romantyczne zdjęcia na tle budzącej się do życia przyrody.
Istnieje jednak możliwość, że pogoda nam nie dopisze albo para młoda lub któryś z gości będzie miał alergię.
Należy również zwrócić uwagę na datę, żeby ślub nie odbywał się w czasie Wielkiego Postu.

Ślub latem

Latem jest mnóstwo zieleni i kwiatów. Można sobie pozwolić na bardziej ekstrawaganckie zdjęcia. Ślubne kreacje nie wymagają dodatkowych okryć i nakryć. W tej porze roku łatwiej jest przygotować wesele.
Niestety latem musimy liczyć się z dużo wyższymi cenami niż w innych porach roku. Należy też zaplanować wszystko z dużym wyprzedzeniem.

Ślub jesienią

Podczas jesieni na każdym kroku czekać na nas będą kolorowe liście drzew oraz złocące się kłosy na polach. Jest to świetne tło do romantycznych zdjęć ślubnych niemal dla każdego. Niewątpliwą zaletą jest to, że w sezonie urlopów wszyscy zaproszeni goście będą mogli być obecni na ślubie.
Należy jednak pamiętać, że jesienią może być chłodno, albo pogoda zupełnie nie dopisze. Dlatego musimy zadbać o odpowiednią salę oraz menu.

Ślub zimą

Drzewa i krzewy pokryte śniegiem mogą stworzyć magiczną atmosferę dzięki czemu idealnie nadają się jako tło do zdjęć. Zimą ceny będą bardziej przystępne, a wybór kreacji nie będzie stanowił problemu, gdyż musimy spodziewać się zimna.
Niestety wybór usług ślubnych o tej porze roku jest mocno ograniczony oraz jest to pora roku dla osób, które potrafią ją przetrwać bez przeziębień.
Sprawdź: fotografia ślubna Wrocław.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-wynajem-mieszkania/ live url https://boo.pl/dlaczego-warto-wykupic-ubezpieczenie-szkolne-dla-swojego-dziecka/