Zdrowie i uroda

Plastyka pośladków – na czym polega?


W wielu gabinetach medycyny estetycznej jednym z oferowanych zabiegów jest plastyka pośladków. Zabieg polega na modelowaniu i powiększaniu pośladków za pomocą implantów lub tłuszczu pozyskanego z innych partii ciała.

Dlaczego panie decydują się na powiększenie pupy?

Chęć powiększenia pośladków i uczynienia ich bardziej zgrabnymi wynika z tego, że bardzo wiele pań chciałoby zmienić swoją sylwetkę, uczynić ją bardziej seksowną i zgrabną. Obecnie operacje pośladków są równie popularne jak zabiegi dotyczące piersi czy też części twarzy. Jest to spowodowane tym, że właśnie wymienione elementy najbardziej rzucają się w oczy i rzutują na tym, jak wygląda dana osoba. Moda na obcisłe, eksponujące sylwetkę ubrania sprawia, że kobiety dbają o swoje ciało i chętnie korzystają nie tylko z diet i ćwiczeń, ale również z chirurgii plastycznej. Zabiegi są tańsze i coraz łatwiej dostępne.

Jak wyglądają idealne pośladki?

Ideał, do którego dążą obecnie kobiety, prezentuje się obecnie dość wydatnie – modne są duże pośladki, niekiedy nawet bardzo duże (można to zobaczyć w mediach, gdyż wiele znanych celebrytek stanowi żywy przykład tego, jaką należy mieć pupę). Nie wszystkie panie zostały przez naturę obdarzone tak kobiecą sylwetką, stąd chcąc wyglądać tak jak gwiazdy, decydują się na zabieg u chirurga plastycznego. Nie znaczy to, że zabiegi dotyczą wyłącznie powiększania pośladków. Zdarzają się operacje zmniejszenia i modelowania pupy, ale wszystko zależy od gustu danej osoby oraz jej aktualnej figury.

Dlaczego do chirurga, a nie na siłownię?

Jędrne i zgrabne pośladki można czasami uzyskać dzięki ćwiczeniom. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ ta część ciała składa się w większości z tłuszczu i nie zawsze poddaje się woli posiadaczki. Skorzystanie z zabiegu pozwala osiągnąć oczekiwany wygląd sylwetki w krótkim czasie, bez wysiłku, a efekty widoczne będą niemalże od razu. Okres rekonwalescencji nie jest długi, dlatego w kolejnym sezonie można już dowolnie prezentować nowy, bardziej atrakcyjny kształt tej części ciała.

Jak znaleźć dobrego chirurga?

Przy takiej popularności zabiegów nietrudno znaleźć osobę, która ma za sobą powiększenie pośladków. Opinie na temat lekarzy i gabinetów dostępne są również w internecie. Każdą z nich trzeba jednak poprzeć osobistą oceną warunków wewnątrz placówki oraz profesjonalizmu pracowników. Niekiedy warto zapłacić trochę więcej, ale znaleźć się pod opieką doskonałych specjalistów, niż oszczędzić i później borykać się z różnymi powikłaniami, które niestety wciąż się zdarzają.

Previous ArticleNext Article