Dom i wnetrze

Pergola ogrodowa – kropka nad „i” w modnym ogrodzie

Nowoczesne ogrody są sumą wielu elementów – kompozycji roślinnych, mebli, dekoracji oraz sprzętu umilającego relaks na tarasie. Wśród dodatków cieszących się ogromną popularnością wśród miłośników odpoczynku na świeżym powietrzu wyróżnić możemy pergole zbudowane z metalu. Czym charakteryzują się innowacyjne konstrukcje? Sprawdź!

Ochrona przed słońcem, wiatrem, opadami

Pergola ogrodowa zbudowana z mocnego, antykorozyjnego aluminium daje Ci możliwość cieszenia się swoim ogrodem niezależnie od aury. Całoroczne zadaszenia są trwale przymocowane do podłoża. Zbudowane  z wysokiej jakości metalu malowanego proszkowo skutecznie opierają się działaniu silnego wiatru, wody, mrozu i promieniowania UV. W katalogach czołowych producentów znajdziemy różnorodne warianty różniące się od siebie kształtem, rodzajem dachu oraz rozwiązaniami technicznymi (możemy wybierać spośród modeli przyściennych i wolnostojących, sterowanych ręcznie i automatycznie, o konstrukcji płaskiej lub spadkowej). Regulowane dachy z kilkuwarstwowej tkaniny technicznej lub aluminiowych listew mogą zacienić taras częściowo lub w całości. Zamknięty dach jest szczelną barierą dla opadów.

Pergola ogrodowa ozdobą przestrzeni

Minimalistyczne pergole są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również stylową dekoracją. Pozbawiona zbędnych ozdobników, nieco surowa konstrukcja doskonale współgra z trendami obowiązującymi w designie.

Montaż pergoli

Wydaje Ci się, że zamontowanie modułowej konstrukcji na tarasie będzie karkołomną misją skazaną na porażkę? Nic bardziej mylnego! Czołowi producenci zadaszeń tarasowych oferują transport i montaż pergoli we wskazanym miejscu. Profesjonaliści sprawnie postawią zadaszenie na Twojej posesji i dokładnie zademonstrują jej działanie.

Previous ArticleNext Article
zobacz zobacz https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/