Dom i wnetrze

Meble ogrodowe okrągłe – co wybrać?

 

Szukając interesujących mebli ogrodowych warto postawić na nietuzinkowe rozwiązania: meble ogrodowe okrągłe to propozycja dla miłośników harmonii oraz elegancji. Meble tego typu to przede wszystkim wygodne fotele w kształcie kokonów, ale również odpowiednio profilowane krzesła czy okrągłe stoły i stoliki kawowe. Wybór jest olbrzymi. Na co zwracać uwagę podczas kupna?

Meble ogrodowe okrągłe – wygodny stół

Decydując się na meble ogrodowe okrągłe przede wszystkim warto pomyśleć o stole. Topowi producenci zaproponują nam niewielkie stoliki kawowe wykonane z technorattanu, jak również obszerne stoły jadalniane, idealne do tworzenia miejsc do biesiadowania na tarasie czy w ogrodzie. Meble ogrodowe okrągłe tego typu posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo – to rozwiązanie sprawia, że tworzywo zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci i korozją. Stoły drewniane uzupełniane są o blaty wykonane z litego drewna – drewno jest zabezpieczone poprzez impregnację. Stoły drewniane wspaniale komponować się będą w otoczeniu zieleni i pozwolą nam na spędzanie czasu w okresie lata blisko natury.

Meble ogrodowe okrągłe – fotel wiszący w kształcie kokonu

Wśród rekomendowanych mebli i modeli chętnie wybieranych często wymienia się fotel wiszący kokon. Produkt ten idealnie wpisuje się w meble ogrodowe okrągłe: wygodne siedzisko ukryte jest wewnątrz okrągłego kokonu, który zawieszony jest nad ziemią. Taka konstrukcja pozwala nam dosłownie oderwać stopy od ziemi i bujać w obłokach! Konstrukcja fotela opiera się na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo, wierzch mebla pokrywa technorattanowa plecionka, która nie wchłania brudu, wilgoci, jest zabezpieczona przed działaniem promieni słonecznych. Wewnątrz kokonu warto umieścić miękkie poduszki czy koce, aby jeszcze bardziej podnieść swój komfort.

 

 

Previous ArticleNext Article
-meble.pl Industrialny dębowy stół do salonu https://4sch.pl/odkryj-sekret-ekskluzywnych-mebli-loftowych/