Zdrowie i uroda

Letnie owoce – czy zdrowe dla naszych zębów?

Zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz popularniejsze w Polsce – pacjenci poszukują przede wszystkim sposobów na polepszenie swojego wyglądu, ale i zahamowanie procesów starzenia się skóry. Obecnie nowoczesna technologia pozwala sprawić, że nasza skóra stanie się znacznie młodsza, a efekty zabiegów utrzymywać się będą przez wiele miesięcy. Co warto wiedzieć o medycynie estetycznej? Jakie zabiegi przeprowadzane są najczęściej?
girl-1467456_1920
Medycyna estetyczna obejmuje zabiegi w obrębie twarzy, których zadaniem jest przywrócenie napięcia i elastyczności skóry, poprawienie owalu twarzy oraz wypełnienie wybranych miejsc w celu poprawienia wyglądu. Zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych lekarzy.

Jak starzeje się nasza skóra?

Nasza skóra twarzy traci jędrność głównie poprzez zanikanie włókien kolagenowych oraz kwasu hialuronowego. Odpowiadają one za poziom nawilżenia skóry oraz jej elastyczność. Wraz z wiekiem skóra staje się przesuszona, wiotka, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Proces ten pogłębia się również za sprawą zanieczyszczeń środowiska, palenia papierosów, opalania, nieodpowiednich kosmetyków i grawitacji. W wieku 30 lat możemy zauważyć pierwsze zmarszczki, w wieku 40 widoczne zmarszczki mimiczne, marionetkowe, w wieku 50 lat owal twarzy zaczyna tracić ostrość.
W zabiegach medycyny estetycznej wykorzystywany jest kwas hialuronowy – jego zadaniem jest wiązanie wody, a tym samym lepsze nawilżenie głębokich warstw skóry. Jest to substancja niealergiczna i całkowicie bezpieczna. Efekty zabiegów widoczne są przez 9-12 miesięcy. Każdy zabieg wykonywany jest pod znieczuleniem miejscowym – do jego wykonania wykorzystuje się specjalistyczny krem.
Wypełnianie bruzd nosowo wargowych, wypełnianie ust, zmarszczek – najpopularniejsze zabiegi
Bez wątpienia do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej zalicza się: wypełnianie bruzd nosowo wargowych, wypełnianie ust, poprawa konturu twarzy, spłycanie zmarszczek mimicznych, poprawa konturu ust.

W jakich miastach znajdziemy najlepsze gabinety medycyny estetycznej?

Zapraszam do mojego gabinetu Dental4You w mieście Kraków – wypełnianie bruzd nosowo wargowych Kraków

Previous ArticleNext Article
https://andrzejurbanowicz.pl/odkryj-magie-loftu-ekskluzywne-meble-loftowe-i-ich-tajemnice/ https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/ eopia.pl