Zdrowie i uroda

Komplety bielizny damskiej

Niestety nie każda kobieta przywiazuje uwagę do bielizny, jednak to nie tylko wpływa na nasz wygląd, samopoczucie ale także i zdrowie. Oto kilka istotnych kwestii odnoszących się do bielizny damskiej.

beauty-743370_1920

Odpowiednio dobrany stanik

Niestety kobiety bardzo często kupują bieliznę damską z sieciówek, jednak mało która wie, że są to staniki nie odpowiadające prawdiłowej rozmiarówce. Tak naprawdę, każdy obwód pod biustem ma swoją miseczkę, co oznacza że standardowe 75 B, okazuje się być tak naprawdę 70 D albo nawet E, a porządane 80 D, okazuje się być 75 G czy też H. Odpowiednio dobrany stanik to przede wszystkim optyczne odjęcie sobie kilku kilogramów, a do tego odciążenie dla kręgosłupa. Dlatego szukając odpowiedniego stanika należy szukać miejsc, w których istnieje tzw. brafitting, czyli odpowiednie dobranie stanika.

Jaki rodzaj majtek?

Tak naprawdę warto wybierać taki krój w jakim czujemy się komfortowo, lub jest dopasowany do naszej figury, np. panie z szerszymi biodrami będą świetnie wyglądały w bokserkach damskich, natomiast panie z zaokrąglonym brzuszkiem mogą nosić majtki z wyższym stanem. Ważne aby nam się nie wbijały w pośladki, co wygląda bardzo nieestetycznie. Dlatego lepiej kupić majteczki rozmiar większe i wyglądać szczuplej, niż rozmiar mniejsze i dodać sobie kilogramów.

Poczucie pewności siebie

Nie trzeba mówić, że dobranie odpowiedniej bielizny to znaczący wzrost penwości siebie. Mimo że jej nie widać, kobiety czują się po prostu świetnie. Zachęcamy do zerknięcia na ofertę sklepu z bielizną Megami, który posiada niezwykle bogatą ofertę bielizny damskiej w kompletach – bielizna damska komplety

Previous ArticleNext Article
https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ https://beesafe.pl/opinie/ https://www.fcbu.org/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje/