Ciekawe

Kalendarze dla zapracowanych

kalendarz książkowy
Osoby będące aktywne zawodowo wiedzą, jak istotne jest dokładne planowanie. Współcześnie chętnie wykorzystujemy liczne gadżety elektroniczne, aby ułatwić sobie codzienne obowiązki: laptopy, smartfony, tablety. Kiedy jednak zabraknie prądu okazuje się, że jesteśmy całkowicie bezradni. W takich chwilach warto mieć pod ręką wielofunkcyjny kalendarz książkowy. 
O zaletach kalendarzy książkowych mogą opowiedzieć przedstawiciele handlowi, osoby pracujące w trasie, recepcjoniści, osoby zatrudnione w hotelach i hostelach. Niewielki kalendarz daje szansę tworzenia notatek na wybranym dniu, dodatkowo posiada też liczne informacje dotyczące imienin, wschodów i zachodów słońca, świąt. W kalendarzach nie zabrakło miejsca na adresowniki, w których przechowywać możemy istotne dane teleadresowe.

Kalendarz książkowy – zaskakuje wytrzymałością!

Co zwraca uwagę to budowa kalendarza – jego okładka wykonana jest najczęściej z materiałów tekstylnych lub eko skóry. Są one odporne na uszkodzenia, przecieranie, wnikanie brudu. W przypadku częstego użytkowania kalendarza to niezwykle ważne! Dodatkowo producenci zadbali też o stabilny sposób łączenia kartek – strony są szyte, a nie klejone, co znacząco podnosi żywotność kalendarza.
Źródło: javro.pl

Previous ArticleNext Article
https://e-oko.com/magia-mebli-loftowych-historia-cechy-charakterystyczne-i-jak-je-wkomponowac-w-wnetrze/ https://notodo.pl/kuchnia-styl-loft https://beesafe.pl/porady/czy-trzeba-wozic-dowod-rejestracyjny/