Ciekawe

Zdrady małżeńskie – jakie kroki podejmuje detektyw?

Zdrady małżeńskie – jakie kroki podejmuje detektyw?Współcześnie zdrady maja miejsce znacznie częściej i są znacznie częściej wykrywane. Wszystko za sprawą szerokiego dostępu do internetu, wysokiej technologizacji naszego życia, jak również przeświadczenia, że Internet daje nam poczucie anonimowości. Niestety, o zdradę teraz znacznie łatwiej, a większość młodych par jest zdania, że nie ma sensu takich sytuacji naprawiać, tylko odejść.

Na czym polega praca detektywa podczas ustalania wierności współmałżonka?

Przede wszystkim klient musi zgłosić się samodzielnie do wybranego biura detektywistycznego i przedstawić swoje obawy na to, że małżonek jest niewierny. Jak przyznają sami detektywi z http://www.detektyw.com.pl, zadaniem detektywa jest wykonanie krótkiego wywiadu środowiskowego i dowiedzenie się, że podejrzenia są słuszne. W tym celu konieczne jest zadanie pytań o pracę, kontakty w relacji małżeńskiej, pytania o to, czy w przeszłości miały już miejsce podobne sprawy.
Kolejno detektyw musi spytać o moje pracy i godziny wykonywania obowiązków służbowych, spotkania w gronie znajomych, wspólnych znajomych. Podczas rozmowy detektyw musi odznaczać się przede wszystkim delikatnością – tego rodzaju sprawy wymagają sporej dawki empatii i zrozumienia.

Jakie metody pracy stosuje detektyw w przypadkach podejrzenia o zdradę?

Podstawową metodą działania jest bez wątpienia obserwacja. Detektyw musi skupić się na pojawianiu się w miejscach uczęszczanych przez podejrzanego małżonka. Ważne jest obserwowanie godzin przychodzenia i wychodzenia z pracy, jak również kontrolowanie spotkań. Zazwyczaj sam detektyw również dokumentuje swoje obserwacje – najczęściej w formie zdjęć lub też nagrań wideo. Takie materiały mogą zostać w przyszłości wykorzystane jako materiały dowodowe w sprawach rozwodowych. Zadaniem detektywa jest również sporządzenie raportu na temat domniemanych romansów małżonka czy małżonki i poinformowanie klienta o tym.

Previous ArticleNext Article